Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Głębokość 90mm B0 B1 LED Zewnętrzna kaseta świetlna Dwustronna z otwartymi drzwiami uchylnymi
| Szybkość porcji: | IP65 |
|---|---|
| Szerokość z przodu: | 60 mm |
| Głębokość: | 90mm |
RoHS Montaż ścienny A1 LED Kryształ Lekki Pudełko 704 x 951mm jednostronny
| Materiał: | Akryl, LED, stal |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, czarny, biały |
| Źródło LED: | 2 strony 2835SMD |
Dwustronna skrzynka LED Kryształ Lekki Pudełko A4 A5 Format do wyświetlania menu na blacie
| Materiał: | Akryl, LED |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny/biały/czarny |
| Źródło LED: | 2 boczne 2835SMD oświetlone krawędzią |
Wodoodporny LED Blade Sign Zewnętrzna tablica świetlna LED pod markizą Light Box
| źródło ledowe: | 2835 SMD |
|---|---|
| Rama: | aluminium |
| Kolor ramki: | Srebro |
SMD2525 P4 Pełnokolorowy ekran LED Znak DC5V Z pilotem 3G Wyświetlacz sklepowy LED
| Rozstaw pikseli: | 4 mm |
|---|---|
| Typ diody LED: | SMD2525 |
| Zagęszczenie pikseli: | 62500 pikseli/mkw |
Głębokość 30mm 8000K Tkanina LED Lekki Pudełko Ramka tekstylna do tablicy menu restauracji
| Głębokość: | 30 mm |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 SMD |
| Napięcie pracy: | 12V |
0,3 ~ 0,8 mm Podświetlany panel LED El Sterowanie dźwiękiem EL Znak filmowy Wyświetlacz sklepowy LED
| Rozmiar: | A5 A4 A3 A2 A1 |
|---|---|
| Grubość plakatu: | 0,3 ~ 0,8 mm |
| Napięcie robocze: | 12V |
Wielokolorowy wyświetlacz LED Shop 0,3 ~ 0,5 mm Panel podświetlenia El Super Jasność
| Rozmiar: | A6 A5 A4 A3 A2 A1 A0 |
|---|---|
| Grubość plakatu: | 0,3~0,5 mm |
| Napięcie robocze: | 12V lub AC 100~240V |
Akrylowe Led Signage LED Neon Lekki Cat Wielokolorowe znaki do sypialni
| Kolor: | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Stosowanie: | dom, sypialnia, bar, sklep, reklama, centrum handlowe |
220-240V Neon Open Sign LED Neon Lekki Znaki z podkładem do sklepu z ubraniami
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światła neonowe |
| Napięcie wejściowe: | 220-240V |

