Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
594 X 841 mm A1 LED Kryształ Lekki Pudełko do wewnętrznego wyświetlacza graficznego
| Oświetlenie: | 2 boczne oświetlenie taśmy LED |
|---|---|
| Głębokość: | 7 mm |
| Napięcie pracy: | DC12V |
AC110V-220V LED Kryształ Lekki Pudełko 5W Ramka na zdjęcia LED o wysokiej jasności
| Materiał: | Akryl, LED, stal satynowa |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny/biały/czarny |
| Źródło LED: | 2835smd, 90LED/m |
Ramka klipsowa o szerokości 118 mm LED Lekki Pudełko IP55 Jednostronna DC12V
| Grubość: | 100 mm |
|---|---|
| Szerokość z przodu: | 118mm |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
IP65 Składany podświetlany materiał LED Lekki Pudełko 3x6m do dekoracji wnętrz sklepu
| Grubość: | 90 mm |
|---|---|
| Szerokość z przodu: | 65 mm |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
SMD2835 Rama z tkaniny LED Lekki Pudełko Grubość 80 mm Niskie zużycie energii
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny |
|---|---|
| Kształt: | Dostosowany kształt |
| Nazwa produktu: | Lekkie pudełko z tkaniny |
Wysoka jasność SMD5050 LED Outdoor Lekki Pudełko Podświetlane znaki AC85 ~ 245V
| Materiał: | aluminium, LED, akryl |
|---|---|
| Szerokość z przodu: | 50 mm |
| Głębokość: | 45 mm |
Czarna powłoka proszkowa a0 a1 LED Outdoor Lekki Pudełko o szerokości 50 mm Niskie zużycie energii
| Materiał: | folia aluminiowa, LED, akrylowa, PC |
|---|---|
| Głębokość: | 45 mm |
| Szybkość IP: | IP65 |
Anodowane srebrne oświetlenie zewnętrzne LED IP55 na znak dekoracji zewnętrznej
| Materiał: | folia aluminiowa, LED, akrylowa, PC |
|---|---|
| Głębokość: | 45 mm |
| Szybkość IP: | IP55 |
Zwierzchnia zewnętrzna Kamienny ogród Światło trawnikowe słoneczne Wtyczka ziemska Kolorowe światła słoneczne LED
| Źródło prądu: | Słoneczny |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Nazwa produktu: | Lampy solarne LED |
Długotrwałe wyświetlacze reklamowe w sklepach LED z logo na zamówienie
| Konserwacja: | niskie |
|---|---|
| Pobór energii: | niskie |
| Instalacja: | Łatwy |

