Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Zdalnie sterowane bezpłomieniowe świece LED, migotanie słupków LED do sklepów komercyjnych
| Materiał: | LED + Wosk parafinowy |
|---|---|
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | kość słoniowa |
| Opcje wysokości: | 10cm, 12,5cm, 15cm, 17,5cm |
100W 150W Power LED Oświetlenie handlowe 90˚ 120 ° Kąt wiązki LED Lampa High Bay do stacji benzynowej
| Typ lampy: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| CCT: | 4000K, 6000K |
| Moc: | 150W |
CRI> 80 LED Commercial Lekkis Wtyczka USB Elastyczna taśma LED RGB na tle telewizora
| Materiał: | LED, MCPCB |
|---|---|
| Źródło LED: | 5050 SMD |
| Jasny kolor: | RGB, wielokolorowy |
Wolnostojąca rama kasetonu LED o głębokości 120 mm i okrągłym rogu 1 m x 2 m
| Głębokość: | 120 mm |
|---|---|
| źródło ledowe: | Światło reflektora |
| Napięcie robocze: | prąd stały 12 V |
RoHs Akrylowe oznakowanie LED 12 kolorów Led Neonowe znaki świetlne do metra
| Kolor: | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Stosowanie: | dom, sypialnia, bar, sklep, reklama, centrum handlowe |
Niestandardowe oświetlenie zewnętrzne LED AC80V-245V Signle Sided do znakowania
| Rozmiar produktu: | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał ramy: | Iluminacja |
| Moc produktu: | 40W |
Podświetlany moduł LED Halo 3d z podświetlanym napisem IP65 80mm
| Stawka IP: | IP65 |
|---|---|
| Źródło LED: | Oświetlenie modułu LED |
| Grubość: | 80 MM |
Zaawansowany system sterowania LED Reklamy w sklepie wyświetlacz z niską utrzymaniem
| System sterowania: | Zaawansowany |
|---|---|
| Koszt: | Rozsądny |
| Rodzaj: | Wyświetlacz sklepu LED |
CE RoHS Energooszczędny znak ostrza LED LED Outdoor Light Box Led Blade Sign
| Źródło LED: | Światła modułu LED |
|---|---|
| stawka IP: | IP65 |
| Grubość: | 140 mm |
SMD2835 SMD3030 Tkanina podświetlana LED
| Kształtować się: | Prostokąt/kwadrat lub niestandardowy |
|---|---|
| Pobór energii: | DC 12v lub 24v |
| Nazwa produktu: | Pudełko z tkaniny LED |

