Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Ścienna rama podświetlana z tkaniny LED AC80V-245V do znaku reklamowego
| Materiał: | aluminium, tkanina, LED |
|---|---|
| Grubość: | 80 mm |
| źródło ledowe: | 2835 SMD do podświetlenia bocznego |
Głębokość 8mm Led Light Box Edge Lit
| Materiał: | Akryl, LED, stal |
|---|---|
| Oświetlenie: | 2 boki długości LED oświetlone krawędzią |
| Głębokość: | 8 mm |
Zawieszenie 3014 SMD LED Kryształ Lekki Pudełko o grubości 11 mm do wyświetlania plakatów w oknie
| Głębokość: | 10 mm |
|---|---|
| Napięcie pracy: | 12V |
| Kolor wykończenia przodu: | Czarny lub srebrny |
Wodoodporny wyświetlacz LED Shop P10mm Ruchoma tablica z wyświetlaczem LED
| Materiał: | Aluminium, oświetlenie LED |
|---|---|
| Kolor: | czerwony |
| Stosowanie: | Półodkryty |
Dwustronnie 260 x 347mm LED Kryształ Lekki Pudełko 8000K Zimna biel
| Materiał: | Zestawy akrylowe, LED, aluminiowe |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, Czarny |
| Źródło LED: | 2835SMD na 2 strony |
5050 SMD LED Commercial Lights LED Meteor Lights na Boże Narodzenie Oświetlenie świąteczne Wyświetlacz LED w sklepie
| źródło ledowe: | 5050 SMD |
|---|---|
| JASNY KOLOR: | kolor rgb |
| Rozmiar: | 500mm długości x 12mm szerokości |
Grawerowane logo 100mm LED Light Box na zewnątrz Podświetlany Signage LED Blade Sign
| źródło ledowe: | 2835SMD |
|---|---|
| stawka IP: | IP65 |
| Grubość: | 100 mm |
Wodoodporny IP65 LED Blade Sign Led Cube Light Box 3d Led Light Box Face Lite Effect
| źródło ledowe: | 2835SMD |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Malowanie proszkowe w kolorze Pantone lub RAL |
| Grubość: | 100 mm |
Zimna biel 8000K LED Kryształ Lekki Pudełko A2
| Materiał: | Zestawy akrylowe, LED, mosiężne |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, Czarny |
| Źródło LED: | 2835 SMD na 2 strony |
Oświetlenie magazynowe Oświetlenie LED High Bay, 200-watowe oświetlenie przemysłowe High Bay ze wspornikiem
| Typ lampy: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Jasny kolor: | Ciepły biały, biały, chłodny biały |
| Moc: | 200W |

