Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Widok pionowy 9mm LED Kryształ Lekki Pudełko Kolor tła RGB z systemem kablowym
| Materiał: | Akryl, LED |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebro |
| Źródło LED: | 2835SMD dla 2 stron długości |
Reklama wewnętrzna LED Kryształ Lekki Pudełko 8mm A1 A2 z przewijanym znakiem tekstowym LED
| Materiał: | Akryl, LED, stal |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebro |
| Źródło LED: | 2835SMD dla 2 stron długości |
Ultra cienki 12W-120W LED Kryształ Lekki Pudełko magnetyczny z systemem zawieszania pojedynczego kabla
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
| Kształt: | Prostokąt lub Dostosowane |
Jednostronny 45W marki LED Outdoor Light Box Sign LED Blade Sign
| Rozmiar: | Dostosowane |
|---|---|
| źródło ledowe: | 2835 SMD |
| Rama: | aluminium |
Sklep elektryczny LED Pudełko tekstylne, podświetlana płyta prowadząca Slim Light Box
| Materiał: | aluminium, LED, tkanina UV |
|---|---|
| Głębokość: | 30 mm |
| Źródło LED: | 2835 SMD na 2 strony |
DC 12V / 24V Rama podświetlana z tkaniny LED do wyświetlania sklepu z odzieżą
| Materiał: | aluminium, LED, UV tkanina/tekstylia |
|---|---|
| Głębokość: | 30 mm |
| źródło ledowe: | 2835 SMD jako podświetlane krawędziowo |
Pudełko z tkaniny LED 9000K o grubości 45 mm
| Grubość: | 45 mm |
|---|---|
| Źródło LED: | Podświetlany 2835 SMD |
| Napięcie pracy: | DC 12V lub 24V |
Ultra Thin 40mm LED Kryształ Lekki Pudełko Super Bright A3 Rozmiar ściany wiszącej
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 40mm |
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
6500K Podświetlany materiał LED z podświetleniem krawędziowym Ramka SEG Podświetlany wyświetlacz
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynentalne) |
|---|---|
| Grubość: | 30mm |
| Długość życia: | Ponad 100 000 godzin |
Chłodny Biały 8000K SMD2835 LED Kryształ Lekki Pudełko Display Store Display Sign
| Materiał: | Zestawy akrylowe, LED, mosiężne |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, Czarny |
| Źródło LED: | 2835 SMD dla 1 stron |

