Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Ultra cienka rama podświetlana z tkaniny LED o głębokości 65 mm 6500 K do wyświetlania wnętrza sklepu
| Źródło światła: | składany panel LED |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 6500K, 8000K |
| Głębokość: | 65 mm |
Dia 600mm Round LED Outdoor Light Box Znak LED Blade Dwustronny do reklamy w sklepie
| Inne: | Wodoodporne pudełko na oświetlenie zewnętrzne |
|---|---|
| Rozmiar kwadratu: | 600x600mm, 400x800mm |
| Rama:: | aluminium |
LSD Dwustronnie 2835SMD Led Pulpit Lekki Pudełko Ramka na zdjęcia Longlife
| źródło ledowe: | podświetlany 2835 SMD |
|---|---|
| Napięcie robocze: | Prąd stały 12 V lub 24 V |
| Zastosowanie: | Pulpit |
80mm Podświetlana tkanina Light Box Rama 3mx6m Wielkoformatowy rozmiar podświetlany LED Light Box
| Głębokość: | 80 mm |
|---|---|
| źródło ledowe: | podświetlany składaną diodą LED |
| Napięcie robocze: | prąd stały 12 V |
Podświetlana na zewnątrz 2835 SMD 6500K rama podświetlana z tkaniny LED do znaku fasady sklepu
| Grubość: | 80 mm |
|---|---|
| źródło ledowe: | podświetlany 2835 SMD |
| Napięcie robocze: | prąd stały 12 V |
Zawieszenie typu 9,5 mm LED Lekki Guide Plate 6500K Akrylowe oświetlenie półki LED
| Materiał: | Panel LED, akryl, aluminium, dyfuzor |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 SMD |
| Grubość: | 9,5 mm |
Montaż ścienny 9000K LED Lekki Pudełko DC12V jednostronnie bezramowe
| Źródło LED: | Podświetlany 2835 SMD |
|---|---|
| Napięcie pracy: | DC 12V lub 24V |
| Kolor światła: | 9000K |
Outdoor35W 650mm Led Cube Light Box Sign Front Store Hanging 3D LED Shop Display
| średnica: | 650 mm |
|---|---|
| źródło ledowe: | Moduł LED 2835 SMD |
| Rama: | aluminium |
Ultra cienka jednostronnie kryształowa kasetka 2835SMD Led Menu Lekki Pudełko
| Materiał: | Zestawy akrylowe, LED, aluminiowe |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, Czarny |
| Źródło LED: | 2835SMD na 2 strony |
Sklep elektryczny LED Textile Light Box, Light Guide Plate Fabric Light Box Frame
| Materiał: | aluminium, LED, tkanina UV |
|---|---|
| Głębokość: | 30 mm |
| źródło ledowe: | 2835 SMD na 2 strony |

