Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Okrągły narożnik A4 210x297mm LED Kryształ Lekki Pudełko z systemem zawieszania drutu
| Przednia krawędź szerokości: | 22 mm |
|---|---|
| Kolor krawędzi: | Srebro |
| Głębokość: | 10 mm |
Panel świetlny EL DC12V 24V Migający materiał LED Lekki Pudełko Aluminiowa oprawa
| Rozmiar: | A0, A1, A2 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium, LED, tkanina |
| Napięcie robocze: | DC 12V / 24V |
10,8 W 8mm A1 A2 Led akrylowa kaseta świetlna jednostronna do wyświetlania plakatów w sklepie
| Materiał: | Śruby LED, akrylowe, chromowane |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrnoszary) |
| Źródło LED: | 2835 SMD dla długości boków |
Dwustronna głębokość 200mm LED Outdoor Lekki Pudełko DC12V Wodoodporna do ulicy
| Głębokość: | 200mm |
|---|---|
| Szybkość IP: | IP65 |
| Źródło LED: | 2835 smd dla 2 stron długości |
Dostosowany wyświetlacz 2835 SMD LED Shop 8,5 "X 11" Podświetlana książka menu LED
| Materiał: | PCV, akryl, LED |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 SMD |
| Jasny kolor: | Zimna biel |
Double Graphic Smd3014 LED Kryształ Lekki Pudełko 15w Reklama Lekki Pudełko
| Kolor wykończenia: | Srebro |
|---|---|
| Źródło LED: | 3014smd, 90LED/m |
| LGP: | Drukowane kropki sitodrukowe 6 mm |
P25 RGB LED Shop Display LED Pharmacy Cross Sign Sterowanie WiFi Dwustronne
| Rozmiar: | 900 x 900 mm |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC12V |
| Kontrola: | Kabel sieciowy, sterowanie Wi-Fi |
AC 85 - 245 V Panelowe oświetlenie sufitowe LED, ściemnialne oświetlenie sufitowe LED w biurze
| Moc: | 6W, 9W, 12W, 15W |
|---|---|
| Źródło LED: | 5630 SMD |
| Korpus lampy: | Aluminium |
45 mm podświetlana tkanina LED Lekki Pudełko 100000 godzin Jednostronny prostokątny kształt
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 45mm |
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
Oświetlenie zewnętrzne LED A1 A2 AC85V-AC245V
| Szybkość porcji: | IP65 |
|---|---|
| Szerokość z przodu: | 65 mm |
| Głębokość: | 45 mm |

