Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Prostokątne bezramowe ramy z tkaniny SEG o grubości 30 cm Podświetlany wyświetlacz SEG
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 30mm |
| długość życia: | Ponad 100000 godzin |
Prezentacja wieży targowej Dia 450 mm
| Materiał: | aluminium, akryl, LED, PET |
|---|---|
| Oświetlenie: | Oprawa LED |
| Rozmiar: | Średnica 450 mm x wysokość 1920 mm |
Frontlit Ślubne znaki listowe 110 ~ 240VDC
| Rozmiar: | Dostosowany znak listowy |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Podanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
82 cm wysoki podświetlany plastikowy żeński manekin tułowia
| Materiał: | PC plastik, dioda LED, przejściówka |
|---|---|
| Rozmiar: | 82 cm wysokości |
| Jasny kolor: | RGB (lub pojedynczy kolor) |
Zawieszenie DC12V A1 Podświetlana rama plakatowa do wyświetlania w oknie bankowym
| Szerokość ramy: | 40 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 39 mm |
| Źródło LED: | LED z bocznym oświetleniem |
Niestandardowe logo firmy branding Neon Flex znak do bezpośredniego montażu na ścianie
| Zastosowanie: | Wnętrza zewnętrzne, Dekoracje zewnętrzne, sklep z odzieżą Znaki, Centrum handlowe, Centrum handlowe |
|---|---|
| Materiał: | Akrylowy, transformator, LED, LED neon flex 12V, PC |
| Kolor: | Dostosowany kolor |
Dwustronne znaki cyfrowe zasilane energią słoneczną o mocy 21 W 900 x 600 mm Solarne znaki uliczne
| Materiał: | Aluminium, akryl , LED |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | 2835SMD na 2 strony |
| Jasny kolor: | Światło dzienne białe |
400cd / m2 42-calowy wyświetlacz LCD Monitor reklamowy Sterowanie WiFi Wyświetlacz menu LCD
| Rozmiar ekranu: | 42 cale |
|---|---|
| Rezolucja: | 1920x1080 |
| Jasność: | 400 cd/m2 |

