Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Multi Color Art Design Led Neon Signs For Christmas Festival Decoration Lights Niestandardowy neon
| Materiał: | LED neon flex, akryl |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| JASNY KOLOR: | Wielobarwność |
Centrum handlowe 6000K Podświetlana obudowa plakatowa A1 podświetlana rama 23w
| Materiał: | LED, profil aluminiowy, akryl |
|---|---|
| Oświetlenie: | LED z podświetleniem krawędziowym 3014SMD |
| Jasny kolor: | czysta biel 6000K |
Kolorowy pilot zdalnego sterowania LED Znaki literowe kanału do podświetlanego oznakowania restauracji
| Materiał: | Elastyczny neon LED, akryl |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Jasny kolor: | Neon RGB |
Dziecko lub Dzieci Podarunek Niestandardowa Kula LED Neon Sign Dekoracja wnętrza Akrylowa DC12V
| Zastosowanie: | Wewnątrz na zewnątrz, centrum handlowe / hotel na świeżym powietrzu itp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Dostosowany reklamowy znak ledowy, neonowy znak listowy, niestandardowe oświetlenie ledowe flex neon |
| Materiał: | Akryl, LED, neon led flex 12v |
Naprawa biżuterii lub obuwia Niestandardowy LED Neon Sign Dekoracja wnętrz Akrylowa DC12V
| Zastosowanie: | Wewnątrz na zewnątrz, centrum handlowe / hotel na świeżym powietrzu itp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Dostosowany reklamowy znak ledowy, neonowy znak listowy, niestandardowe oświetlenie ledowe flex neon |
| Materiał: | Akryl, LED, neon led flex 12v |
Bankowy bankomat Niestandardowy LED Neon Sign Dekoracja wnętrz Akrylowy DC12V
| Zastosowanie: | Wewnątrz na zewnątrz, centrum handlowe / hotel na świeżym powietrzu itp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Dostosowany reklamowy znak ledowy, neonowy znak listowy, niestandardowe oświetlenie ledowe flex neon |
| Materiał: | Akryl, LED, neon led flex 12v |
Sklep detaliczny Jednostronna tkanina 6500K B1 B2 Rama z tkaniny bez przycinania o głębokości 28 mm
| Źródło LED: | 2835 SMD |
|---|---|
| Napięcie pracy: | DC 12V |
| Temperatura koloru: | 6500K, inne są dostępne |
Ramki napinane z tkaniny Light Box 100000hrs Tkanina naciągowa Pokazy handlowe z podświetleniem LED Rama z tkaniny
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynentalne) |
|---|---|
| Grubość: | 30mm |
| Długość życia: | Ponad 100 000 godzin |
Różowy Flex Signage Neonowe znaki listowe z przezroczystym podkładem na ścianę firmową Niestandardowy neon
| inne imię: | Zewnętrzne światła neonowe LED |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światło neonowe |
| Pracuj przez całe życie: | 50000 godzin |
Lustro polerowane Głębokość 61 mm Litery kanałowe z podświetleniem bocznym Indywidualny projekt
| Materiał: | akryl, stal nierdzewna, oświetlenie LED |
|---|---|
| Chip LED: | Epistar |
| Napięcie robocze: | 12V lub 24V |

