Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Podświetlane znaki LED w kształcie litery kanałów w kształcie miękkiego neonowego światła reklamowego na znak barowy
| Kolor: | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Stosowanie: | bar, sklep, reklama, centrum handlowe |
Anti Rust 60mm Halo Lit Sign Letters Podświetlany znak zewnętrzny LED Channel Letter Sign
| Materiał: | Oświetlenie modułowe LED, opalowy akryl, stal nierdzewna |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 SMD |
| Napięcie robocze: | DC12V |
Niestandardowe wiszące neonowe znaki słowne Kolorowe akrylowe fioletowe logo do dekoracji klubu nocnego
| Rozmiar: | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał: | Akryl, niestandardowy |
| Nazwa produktu: | Meble do ekspozycji toreb i butów |
LED Neon Mały Neon Flex List Znak Biały Logo Sklep Wyświetlacz
| Inna nazwa: | Neonowy znak |
|---|---|
| Kolor: | 12 kolorów |
| Rozmiar: | Kwadrat |
Zewnętrzny neon Nowy projekt Gorąca sprzedaż stojący znak dekoracyjny
| Materiał: | LED, PCV |
|---|---|
| Kolor: | Różne opcje |
| Wodoodporny: | IP20 lub IP65 |
Emisja RGB Color Flex Neonowe znaki biznesowe Czarny podkład Dostosowany projekt
| Źródło światła: | LED, SMD2835 |
|---|---|
| Materiał: | Led Flex Neon |
| Inna nazwa: | Neonowy znak |
Różowy neon naścienny konfigurowalny neon 3D list niestandardowy neon
| Materiał: | Akryl, LED |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane |
| Napięcie robocze: | DC12V |
Podświetlana tkanina SEG o grubości 30 mm LekkiPudełko o niskim migotaniu
| Place of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 30mm |
| Life Span: | More than 100000hrs |
Naścienne logo marki Neonowe znaki LED z akrylowym podkładem do promocji winiarni
| Materiał: | Pasek neonowy LED, akryl |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Jasny kolor: | Neon RGB |
Niestandardowy Neon Antyczne Neony Okrągłe Ręcznie Dokonywanie Zielone I Białe Światło
| źródło ledowe: | 2835 SMD |
|---|---|
| JASNY KOLOR: | 12 kolorów |
| Kształt: | Okrągły kształt |

