Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Naścienna ramka A2 420x594mm Snap Frame Led Lekki Pudełko do wewnętrznego wyświetlania plakatów
| Szerokość ramy: | 30 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 18 mm |
| Źródło LED: | Dwustronne podświetlenie krawędziowe LED |
LSD 21mm Głębokość boczna oświetlona ramka plakatowa LED Lekki Pudełko naścienna do kawiarni;
| Szerokość ramy: | 30 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 21 mm |
| Źródło LED: | LED z bocznym oświetleniem |
Podświetlana ramka plakatowa LED o grubości 21 mm
| Szerokość ramy: | 30 mm |
|---|---|
| Grubość: | 21 mm |
| Źródło LED: | 2835SMD z podświetleniem krawędziowym |
Jednostronna szerokość 25 mm 24x24 24x36 Led Lekki Pudełko Podświetlane ramki zatrzaskowe
| Szerokość ramy: | 25 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 20 mm |
| Źródło LED: | Dwustronne podświetlenie krawędziowe LED |
Wielkoformatowa jednostronna ramka plakatowa LED 20W na tabliczkę do dekoracji domu
| kolor ramki: | Biały, srebrny lub czarny |
|---|---|
| Bok: | Jednostronny |
| Podanie: | Do użytku w pomieszczeniach |
Ramka plakatowa LED o niskim migotaniu o szerokości 30 mm do górnej półki ekspozycyjnej
| Szerokość ramy: | 30 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 mm |
| Źródło LED: | 2 boki długości LED oświetlone krawędzią |
Anodowana srebrna ramka plakatowa LED z klipsem na ramie Led 2000LUX z otworami na śruby
| Szerokość ramy: | 30 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 22 mm |
| Źródło LED: | 2 boki długości LED oświetlone krawędzią |
Rozmiar plakatu A0 A1 A2 Led LekkiPudełko DC12V Zewnętrzna tablica LED o głębokości 45 mm
| Głębokość: | 45 mm |
|---|---|
| Szybkość IP: | IP65 |
| Źródło LED: | 2835 smd na 2 strony |
Aluminiowe tablice LED zasilane energią słoneczną o wymiarach 500 x 500 mm w formie próżniowej LED Lekki Pudełko
| Materiał: | Aluminium, akryl , LED |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | 2835SMD na 2 strony |
| Jasny kolor: | Światło dzienne białe |
długość 1000 mm 6500 K płyta prowadząca światło LED
| Material: | aluminum, LED, acrylic, PC film |
|---|---|
| LED source: | 2835 smd for side lit |
| Thickness: | 8 mm or 10 mm |

