Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Zindywidualizowana restauracja lub bar LED Neon Sign Dekoracja w pomieszczeniach i na zewnątrz Akrylowy DC12V
| Zastosowanie: | Wewnątrz na zewnątrz, centrum handlowe / hotel na świeżym powietrzu itp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Dostosowany reklamowy znak ledowy, neonowy znak listowy, niestandardowe oświetlenie ledowe flex neon |
| Materiał: | Akryl, LED, neon led flex 12v |
Kawiarnia lub restauracja lub bar Niestandardowy znak neonowy LED Dekoracja w pomieszczeniach i na zewnątrz Akrylowy DC12V
| Zastosowanie: | Wewnątrz na zewnątrz, centrum handlowe / hotel na świeżym powietrzu itp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Dostosowany reklamowy znak ledowy, neonowy znak listowy, niestandardowe oświetlenie ledowe flex neon |
| Materiał: | Akryl, LED, neon led flex 12v |
AC85V ~ 245V A2 A3 LED Lekki Pudełko Sign, migający efekt widoku Reklama Lekki Pudełko
| Rozmiar: | A3 A2 A1 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium, LED, PCV |
| Napięcie robocze: | DC 12V |
LED Neon Otwarty Znak Bezpieczeństwo Długowieczność Biznesowe Neonowe Litery Niestandardowy Neon
| Zalecany kolor: | Wiele wyborów |
|---|---|
| Materiał: | LED, pcv |
| Rozmiar: | Dostosowane |
30mm SEG Led bezramowa kaseta świetlna z tkaniny
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 30mm |
| długość życia: | Ponad 100000 godzin |
Wisząca magnetyczna kaseta świetlna LED DC12V
| Materiał: | aluminium, LED, akryl |
|---|---|
| Oświetlenie: | LED na 2 długości boków |
| Głębokość: | 18mm |
3 Głowy Kwiaty Oświetlenie hortenzji słonecznej Oświetlenie ogrodu zewnętrznego Oświetlenie kwiatowe LED
| Źródło prądu: | Słoneczny |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Nazwa produktu: | Lampy solarne LED |
Wtyczka do ziemi Trójpiętrowe lampionki światło słoneczne do ogrodu zewnętrznego krajobraz ogródek
| Źródło prądu: | Słoneczny |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Nazwa produktu: | Lampy solarne LED |
Światła na trawniku krajobraz słoneczne grzyby zewnętrzne podłącza gruntowa rysunek ogród domy światła
| Źródło prądu: | Słoneczny |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Nazwa produktu: | Lampy solarne LED |
Zamykane ramki zatrzaskowe CE Rozmiar A3 Pudełko podświetlane Detaliczne tabliczki świetlne AC100V ~ 240V
| Materiał: | folia aluminiowa, LED, akrylowa, PC |
|---|---|
| Głębokość: | 45 mm |
| Szybkość IP: | IP55 |

