Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
30 mm lub 40 mm znaki LED z literami kanałów
| Źródło LED: | 2835 moduł świetlny SMD |
|---|---|
| Szybkość IP: | IP44 |
| Grubość: | 30mm lub 40mm |
Montaż ścienny 8mm 5050 SMD Led Szklana półka podświetlana do wyświetlania w sklepie
| Materiał: | szkło, aluminium, LED |
|---|---|
| Źródło LED: | 5050 SMD |
| Grubość szkła: | 8 mm |
220-240V 50-60HZ Jasne, stabilne, neonowe neony 3d Imprezowe neony
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światła neonowe |
| Napięcie wejściowe (v): | 24V,12V |
Neony LED o wysokiej jasności IP67 do pokoju o prostej konstrukcji
| Typ przedmiotu: | Światła neonowe |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | LSD |
| Projekt: | Niestandardowy projekt akceptowalny |
Reklama Magnetyczna 18mm podświetlane pudełko na plakat DC12V z przewijanym znakiem tekstowym LED
| Materiał: | Moduł aluminiowy, akrylowy, LED |
|---|---|
| Oświetlenie: | Dwustronne podświetlenie krawędziowe LED |
| Głębokość: | 18 mm |
LED Blade Sign Storefront Light Box Signs 6000K Outdoor Round Light Box
| średnica: | 500 mm |
|---|---|
| źródło ledowe: | Moduł LED 3030 SMD |
| Rama: | aluminium |
Kanał LED Znak listowy Akrylowe podświetlane diody LED Litery kanałowe Grubość 70 mm 6500 K
| Źródło LED: | Moduł świetlny 2835 SMD |
|---|---|
| stawka IP: | IP65 |
| Grubość: | 70 mm |
Akrylowe bloki LED Litery kanałowe Neonowy znak tekstowy 6500K
| Źródło LED: | 2835 moduł świetlny SMD |
|---|---|
| Stawka IP: | IP65 |
| Grubość: | Dostosowane |
Akrylowy blok Neonowy znak tekstowy 6500K LED Outdoor Sign
| Źródło LED: | 2835 moduł świetlny SMD |
|---|---|
| Stawka IP: | IP65 |
| Grubość: | Dostosowane |
Zewnętrzny neon LED kanałowy znak listowy Super jasność IP65
| Źródło LED: | Moduł świetlny 2835 SMD |
|---|---|
| stawka IP: | IP65 |
| Grubość: | Dostosowane |

