Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Widok pionowy Wyświetlacz Kryształ Lekki Pudełko Rozmiar A2 z zestawami do zawieszania kabli
| Kolor wykończenia: | srebrny, czarny |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835SMD do oświetlenia bocznego |
| Grubość: | 8 mm |
Wykonane na zamówienie akrylowe neony LED DC12V LED Business Neon Lekkis
| Nazwa produktu: | Neon biznesowy |
|---|---|
| Źródło światła: | LED, SMD2835 |
| Materiał: | Neon Flex |
Aluminiowa ultra cienka ramka na plakat smd2835 z podświetleniem led do wyświetlania plakatów w pomieszczeniach
| Materiał: | folia aluminiowa, LED, akrylowa, dyfuzyjna |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 smd sztywny pasek LED |
| Rozmiar plakatu: | A0, A1, A2, A3, A4 inne są dostępne |
Grubość 10 mm Kryształ Display Lekki Pudełko, Safe Power DC 12V LED Lekki Pudełko Display
| Materiał: | Akryl, LED, chromowana stal |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, czarny, biały |
| Źródło LED: | 2835SMD na 2 strony |
Vintage 3D SMD2835 LED Neony Dobrze wyglądające niestandardowe neonowe litery
| Materiał: | Akryl, LED |
|---|---|
| Stosowanie: | Wewnątrz lub na zewnątrz, wyświetlacz reklamowy, wesele/impreza/reklamowy neon; |
| Nazwa produktu: | Akrylowe litery led |
Niestandardowe Neon Sign Bar Light Up Signs Neon Dekoracyjne światła
| Napięcie robocze: | DC12V |
|---|---|
| Źródło światła: | SMD2835 |
| Materiał: | Akryl |
Sufit wiszący 28 mm B1 B2 A1 Ramka plakatowa LED Wyświetlacz menu Lekki Pudełko
| Materiał: | Aluminium, LED, akryl |
|---|---|
| Szerokość z przodu: | 40 mm |
| Grubość: | 28 mm |
A4 6500K Biały Led Lekki Pocket Window wyświetla szerokość 25 mm do reklamy
| Materiał: | Akryl, LED, aluminium |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | 2835SMD na 2 strony |
| Jasny kolor: | 6500K |
Kieszenie LED 8000K A3 A4 2835SMD Led Estate Agent Window Display
| Materiał: | Akryl, LED |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | 2835SMD 2 strony |
| Jasny kolor: | 8000 tys |
Tablica LED w kolorze białym, tablica kontrolna przewijania LED z przewodem sieciowym do reklamy
| Materiał: | obudowa aluminiowa lub żeliwna, moduł LED P10 |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC12V |
| Kontrola: | USB, karta SD, kabel sieciowy, Wi-Fi |

