Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Niestandardowe fioletowe znaki neonowe LED Litery 3D do dekoracji strony domowej Niestandardowy neon
| Źródło światła: | LED,SMD2835 |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Nazwa produktu: | Neon na zamówienie |
Tekstylna rama z podświetleniem krawędziowym LED SEG Podświetlana rama podświetlanego wyświetlacza z tkaniny
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynentalne) |
|---|---|
| Grubość: | 30mm |
| Długość życia: | Ponad 100 000 godzin |
PMMA Ultra Thin Led Lekki Pudełko Ukryty kabel Kryształ LekkiPudełko do salonu fryzjerskiego
| Materiał: | LED, PMMA |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | 3629SMD na 2 strony |
| Jasny kolor: | 8000 K chłodna biel |
RoHS Zewnętrzny znak Light Box Sitodruk Niestandardowe logo Lightbox LED Blade Sign
| źródło ledowe: | Moduł LED 2835SMD |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium, akryl, LED, stal |
| Kolor ramki: | Srebro |
RGB Color Chasing Outdoor Lekki Pudełko Doskonała widoczność dla sklepu Fast Food
| Materiał: | ABS, chipy LED |
|---|---|
| Lampka ledowa: | KACZAN |
| Jasny kolor: | RGB |
LED Blade Sign 600mm Okrągły Zewnętrzny Light Box Business Sign Light Box
| źródło ledowe: | Moduł LED 2835SMD |
|---|---|
| Materiał: | Akryl, LED, PCV |
| Kolor ramki: | Srebro |
Głębokość 1,5 cm-6 cm Litery kanałów LED Zewnętrzne podświetlane znaki na logo sklepu
| Rozmiar: | Dostosowany znak listowy |
|---|---|
| Źródło światła: | Moduły LED i LED z diodą LED 0,24W lub RGB |
| Materiał: | Akryl + stal nierdzewna |
12V Napięcie Różowy kolor Podwójne linie Niestandardowe neony do oznakowania sklepu wewnętrznego
| Materiał: | Elastyczny neon LED, akryl |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Jasny kolor: | biały lub różowy |
Niestandardowe rozmiary restauracji LED Neon IP65 Niestandardowy neon ścienny wiszący kolorowy
| Inna nazwa: | Neonowy sklepowy znak |
|---|---|
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Kolor: | Zmienny |
AC100 ~ 245V Litery kanałowe LED Oznakowanie IP65 IP44 Krawędziowe litery akrylowe
| Źródło LED: | 2835 SMD |
|---|---|
| Wodoodporny: | IP65 lub IP44 jako opcja |
| Głębokość: | 60mm, 80mm |

