Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Oszczędność energii 4000K 2835 SMD LED Znaki listowe kanałowe Polerowana powierzchnia
| Materiał: | Oświetlenie LED, mosiądz, akryl |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 SMD |
| Napięcie robocze: | DC12V |
600mm 900mm LED Lekki Guide Plate Lgp Panel Lekki Home Decoration
| Materiał: | aluminium, LED, szkło |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 smd dla światła bocznego |
| Grubość szkła: | 8 mm |
Certyfikat UL CE Kwadratowy kształt LED Neonowe znaki 110-240Volt Black Backing
| Materiał: | Neon silikonowy / tablica akrylowa |
|---|---|
| Kolor: | Pojedynczy kolor/kolor RGB/kolor gradientu |
| Kształt: | Kształt/litery OEM |
Bezramowy widok 2835 smd LED Lekki Guide Plate Grubość 10 mm do prezentacji
| Materiał: | folia aluminiowa, LED, akrylowa, PC |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 smd dla światła bocznego |
| Grubość: | 8 mm lub 10 mm |
CE UL Reklama Oświetlony kanał LED Znak listowy z przodu Podświetlony podkład 5 mm
| Rozmiar: | Dostosowany znak listowy |
|---|---|
| Źródło światła: | Taśma LED o wysokiej jasności lub moduł ledowy |
| Aplikacja: | Wyświetlacz reklamy logo |
Niestandardowa akrylowa magnetyczna ramka plakatowa LED 40 mm akrylowa ramka do podświetlania LED
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 40mm |
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
LED Neon Open Sign IP20 lub IP65 dla sklepów, barów i restauracji Niestandardowy neon
| Zalecany kolor: | Wiele wyborów |
|---|---|
| Materiał: | DOPROWADZIŁO, |
| Rozmiar: | Dostosowane |
Dostosowana popularna magnetyczna kaseta oświetleniowa LED A2 A3 na komputer stacjonarny
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
| Kształt: | A2, A3, A4 lub dostosowane |
Wysokiej jakości kolorowe animowane niestandardowe znaki neonowe 3D LED Neon Sign List
| Zalecany kolor: | Wiele możliwości |
|---|---|
| Materiał: | LED, PCV |
| Rozmiar: | Dostosowane |
12 rodzajów komercyjnych neonów LED
| Inna nazwa: | LED Neon Neon Flex Sign |
|---|---|
| Aplikacja: | Wewnątrz lub na zewnątrz |
| Kolor: | 12 typów |

