Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
DC 12-woltowe diody LED Kanałowe znaki wystawowe Neonowe znaki reklamowe
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Stosowanie: | bar, sklep, reklama, centrum handlowe |
Promocja Piwo Slogen Podświetlane neony LED Niestandardowe dla różnych kolorów Niestandardowy neon
| Kolor: | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Nazwa produktu: | Meble ekspozycyjne Bags&Shoes |
Niestandardowa ramka podświetlana z tkaniny 24VDC 28 mm Ultra cienka rama SEG
| Oryginalne miejsce: | Xiamen, Chiny |
|---|---|
| Kształt produktu: | Prostokąt lub dostosowany |
| Nazwa produktu: | Bezramowa, wąska kaseta LED z tkaniny |
400x400x1800mm Witryna szklana wieża MR16 Oświetlenie punktowe LED Szklana wieża prezentacyjna
| Materiał: | aluminium, szkło hartowane, MDF, LED |
|---|---|
| Oświetlenie: | Reflektor LED MR16 |
| Rozmiar: | 400 x 400 x 1800 mm |
Neonowe znaki LED DC12V
| Kolor: | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Stosowanie: | sklep, reklama, centrum handlowe |
| Rozmiar: | Dostosowane |
Ręczne tworzenie niestandardowego logo Neonowe znaki 8x16mm Metalowa rama Neonowe znaki sklepowe
| Inna nazwa: | Neonowy znak sklepowy |
|---|---|
| Podanie: | Wewnątrz lub na zewnątrz |
| Kolor: | 12 typów |
Znak listowy kanału LED Zewnętrzne oświetlone znaki listowe ze złotym polerowanym nieoświetlonym
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC12V |
| Głębokość: | 15mm lub 20mm |
200x1200mm aluminiowa tablica świetlna LED AC100 ~ 240V sklep przednia kaseton świetlny znak ostrze LED znak
| Materiał: | aluminium, LED |
|---|---|
| źródło ledowe: | 2835SMD |
| Napięcie robocze: | 12V lub 24V |
LED Neon Znaki Biznesowe neony DC12V Dostosowany czerwony kolor
| Materiał: | LED, PCV |
|---|---|
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | Różne opcje |
| Wodoodporny: | IP20 lub IP65 |
SMD2835 LED Indoor Neon Lekki Znaki Logo kawiarni Logo Desktop Neon Sign
| Źródło światła: | LED, SMD2835 |
|---|---|
| Materiał: | Led Flex Neon |
| Inna nazwa: | Neonowy znak barowy |

