Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断153 window.onload = function () { document.getElementById("mainFrame").src= "http://114.115.192.246:9080/error.html"; }
| Materiał: | Oświetlenie modułowe LED, opalowy akryl, stal nierdzewna |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 SMD |
| Napięcie robocze: | DC12V |
80mm podświetlany panel podświetlany diodami LED Sklep przedni wyświetlacz 6500K do frontu restauracji
| Źródło LED: | Oświetlenie modułu LED |
|---|---|
| Szybkość IP: | IP65 |
| Grubość: | 80 mm |
120 szt. Neonowe znaki LED Dekoracje ślubne Przezroczysty podkład akrylowy
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światła neonowe |
| Napięcie wejściowe: | 220-240V |
220-240VAC Ślubne neony LED Różowe neonowe światło serca
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światła neonowe |
| Wejście: | 220-240V |
Neony LED Ciepły biały neon Niestandardowy neon
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światła neonowe |
| Wejście: | 220-240 V |
RoHS 100% PES Led bezramowa lekka tkanina do wyświetlania w sklepie
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny |
|---|---|
| Kształt: | Dostosowany kształt |
| Nazwa produktu: | Bezramowa tkanina led slim Lekki Pudełko |
Wykonane na zamówienie akrylowe neony 12V Led niestandardowy znak neonowy 3d litery do warsztatu
| Kolor: | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Stosowanie: | bar, sklep, reklama, centrum handlowe |
Niestandardowe Led Open Neon Lekki Znaki naścienne z czarnym kwadratowym podkładem
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światła neonowe |
| Napięcie wejściowe: | 220-240V |
Morden DC12 Volt Niestandardowe neonowe znaki okienne Neonowe różowe światła LED
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światła neonowe |
| Wejście: | 220-240V |
Aluminiowy biały 6000K Zewnętrzny znak ostrza LED Oświetlony znak Box 38W Light Box do montażu na ścianie
| źródło ledowe: | Moduł LED 3030 SMD |
|---|---|
| Rama: | aluminium |
| Kolor ramki: | Powłoka proszkowa w kolorze białym |

