Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Mały niestandardowy neonowy znak Niestandardowy neonowy wyświetlacz sklepowy LED do dekoracji świątecznych
| Kolor: | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Rozmiar: | Akceptowany rozmiar niestandardowy |
| Stosowanie: | Supermarket, sklepowa dekoracja świąteczna |
LED Blade Sign Outdoor Light Box Forma próżniowa do zewnętrznego znaku marki
| Rozmiar: | 1000 mm wysokości x 500 mm szerokości |
|---|---|
| źródło ledowe: | 2835 SMD |
| Rama: | aluminium |
Jednostronny LED Blade Sign Outdoor Light Box 35W Logo z nadrukiem do montażu na ścianie
| średnica: | 650 mm |
|---|---|
| źródło ledowe: | Moduł LED 2835 SMD |
| Rama: | aluminium |
Edge - Lit Fabric Light Box 2835 Źródło LED SMD Dwustronne do sklepu detalicznego Silikonowa ramka graficzna z krawędzią
| Materiał: | aluminium, tkanina, LED |
|---|---|
| Głębokość: | 65mm, 80mm |
| Źródło LED: | 2835 SMD do podświetlania krawędzi |
SMD2835 LED Outdoor Neon Bar Znaki Dostosowane podświetlane oznakowanie LED
| Nazwa produktu: | Akrylowe litery Led, niestandardowy znak neonowy |
|---|---|
| Kolor: | 12 dostępnych kolorów |
| Klasa IP: | IP67 |
Control Sensor ludzkiego ciała LED Światło słoneczne Siedem kolorów Ściana Światło otoczenia zewnętrzne
| Źródło prądu: | Słoneczny |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Nazwa produktu: | Lampy solarne LED |
Światła słoneczne LED Patio Szklane oświetlenie Wieszące Święta Życzenia Świąteczne Mason Jar Lights
| Źródło prądu: | Słoneczny |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Nazwa produktu: | Lampy solarne LED |
Zwierzchnia wnętrza wnętrza wnętrza wnętrza
| Źródło prądu: | Słoneczny |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Nazwa produktu: | Lampy solarne LED |
4000K 6500K Temperatura barwowa LED Oświetlenie komercyjne Dostosowane oświetlenie sufitowe LED
| Materiał: | korpus aluminiowy, LED, PC |
|---|---|
| Moc: | 7w, 9w, 10w |
| Napięcie wejściowe: | 85~265 V |
Mitred Corner LED Poster Frame Lekki Pudełko o szerokości 22 mm do stacji pocztowej
| Szerokość ramy: | 22 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 18 mm |
| Źródło LED: | Podświetlenie krawędziowe LED |

