Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
28mm Głębokość Cienka ramka z tkaniny LED Włącznik / wyłącznik na pokaz sztuki i wystawę
| Głębokość: | 28mm |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 SMD |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
28-milimetrowa cienka podświetlana ramka SEG Włącznik / wyłącznik do pokazu sztuki i wystawy Rama kasetonu z tkaniny
| Głębokość: | 28 mm |
|---|---|
| źródło ledowe: | 2835 SMD |
| Napięcie robocze: | prąd stały 12 V |
Wysokiej rozdzielczości logo LED z długą żywotnością
| Interfejs: | Wielokrotne |
|---|---|
| Jasność: | wysoki |
| System sterowania: | Zaawansowany |
Technologia LGP Grubość 30 mm Ramka z tkaniny LED
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 30mm |
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
480x480mm Wyświetlacz LED Sklep LED Krzyż Znak Led Apteka Zielony krzyż ze wspornikiem
| Rozmiar: | 480 x 480 mm |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC12V |
| Kontrola: | USB, kabel sieciowy, Wi-Fi |
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断153 window.onload = function () { document.getElementById("mainFrame").src= "http://114.115.192.246:9080/error.html"; }
| Materiał: | Oświetlenie modułowe LED, opalowy akryl, stal nierdzewna |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 SMD |
| Napięcie robocze: | DC12V |
Kolor srebrny 2mX4m Stojąca kaseta podłogowa 9000 ~ 10000K LekkiPudełkoy z tkanin
| Głębokość: | 120 mm |
|---|---|
| Źródło LED: | Światło reflektora |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
220-240VAC Ślubne neony LED Różowe neonowe światło serca
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światła neonowe |
| Wejście: | 220-240V |
Neony LED z ukrytym tyłem ze stali nierdzewnej Fashion 3D Sign Custom Neon Sign
| inne imię: | Zewnętrzne światła neonowe LED |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światło neonowe |
| Pracuj przez całe życie: | 50000 godzin |
IP65 Wodoodporny neonowy znak wejściowy LED z czarnym podkładem do restauracji i centrum handlowego
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światła neonowe |
| Napięcie wejściowe: | 220-240V |

