Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LED z wieloma interfejsami
| Koszt: | Rozsądny |
|---|---|
| Jasność: | wysoki |
| Konserwacja: | niskie |
Oświetlony z boku wyświetlacz LED 3030 SMD LED 80mm do montażu na ścianie
| Grubość: | 80 mm |
|---|---|
| źródło ledowe: | Podświetlany z boku 3030 SMD |
| Napięcie robocze: | 12V |
Sufitowe wiszące 3014smd LED Kryształ Lekki Pudełko DC12V Slim Lekki Frame
| Kolor wykończenia: | Srebro |
|---|---|
| Źródło LED: | 3014smd, 90LED/m |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
Stół lub wiszące oświetlenie LED Kryształ Lekki Pudełko 2700K-15000K Indoor Lekki Pudełko
| Materiał: | 3MM/5MM/8MM akryl, stal nierdzewna 304/316/aluminium |
|---|---|
| Projekt i rozmiar: | Indywidualny projekt i rozmiar |
| Przetwarzanie: | Cięcie laserowe, spawanie, polerowanie, malowanie, montaż i testowanie |
2 strony DC12V LED Slimline Lekki Pudełko Podświetlane ramki zatrzaskowe do wyświetlania w oknie sklepu
| Szerokość ramy: | 40 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 39 mm |
| Źródło LED: | Oświetlenie z 2 stron |
Aluminiowa reklama zewnętrzna LED DC12V o głębokości 45 mm Dostosowana do potrzeb użytkownika
| Głębokość: | 45 mm |
|---|---|
| Szybkość IP: | IP65 |
| Źródło LED: | 2835 smd dla podświetlenia krawędzi |
Skórzany pokrowiec A4 Wyświetlacz LED Shop 9000K Uchwyty menu LED do wyświetlania menu pubowego
| Materiał: | PU, LED, akryl |
|---|---|
| Źródło LED: | 2 strony oświetlone krawędzią |
| Jasny kolor: | Zimna biel, 9000K |
Wyświetlacz LED 595x595Mm Błękitne niebo Płaski panel LED do dekoracji sufitu
| Rozmiar: | 595 x 595 mm ( 600 x 600) |
|---|---|
| Źródło LED: | 4014SMD |
| Moc: | 36 W |
1200W X 200Hx 80D Wyświetlacz LED Sklep 20W Skrzynka oświetleniowa wewnętrzna Jednostronna biała
| kolor ramki: | Biały, srebrny lub czarny |
|---|---|
| Bok: | Jednostronny |
| Podanie: | Do użytku w pomieszczeniach |
Głębokość 8mm 2835SMD podświetlana dioda LED A3 podświetlana kaseta z certyfikatem CE
| Głębokość: | 8 mm |
|---|---|
| Napięcie pracy: | 12V |
| Kolor wykończenia przodu: | Srebro |

