Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led shop lights ] mecz 328 produkty.
40 W 3030SMD LED Shop Display Cube LekkiPudełko z zestawami do zawieszania na suficie
| Źródło LED: | Oświetlenie modułu LED 3030 SMD |
|---|---|
| Materiał: | Akryl 3mm + LED |
| Kolor powierzchni: | Drukowany winyl |
CE 12V 24VDC LED Lekki Pudełko 80mm Cienka dwustronna aluminiowa rama
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny |
|---|---|
| Kształt: | Dostosowany kształt |
| Nazwa produktu: | Bezramowa tkanina led slim Lekki Pudełko |
Prostokąt Ultra Thin 3 LED Lekki Pudełko Panel LED o kącie wiązki 175 stopni
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny |
|---|---|
| Kształt produktu: | Prostokąt lub Dostosowane |
| Nazwa produktu: | Bezramowa tkanina led slim Lekki Pudełko |
RoHS LED Blade Sign Pure White LED Outdoor Light Box IP65 Wodoodporny
| Nazwa: | Oświetlenie zewnętrzne LED |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium, akryl, LED, stal |
| Kolor ramki: | Srebro |
OEM ODM 25mm LED Lekki Pudełko Sufitowa rama wisząca Niskie ciepło
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny |
|---|---|
| Kształt: | Dostosowany kształt |
| Nazwa produktu: | Bezramowa tkanina led slim Lekki Pudełko |
Ekran LED w sklepie o niskiej konserwacji do reklamy komercyjnej
| Rodzaj: | Wyświetlacz sklepu LED |
|---|---|
| Instalacja: | Łatwy |
| Trwałość: | wysoki |
Pudełko reklamowe LED ISO9001 Jednostronne pudełko podświetlane DC12V
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny |
|---|---|
| Kształt: | Dostosowany kształt |
| Nazwa produktu: | Bezramowa tkanina led slim Lekki Pudełko |
Głębokość 90mm z nadrukiem UV 8000K LED Lekki Pudełko do zewnętrznego znaku graficznego
| Głębokość: | 90 mm |
|---|---|
| Szerokość z przodu: | 60 mm |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
Wolnostojąca grubość 28mm LED Light Box 12V / 24V z aluminiową ramą
| Imię: | Pudełko z tkaniny LED |
|---|---|
| Kształt produktu: | Prostokąt lub dostosowany |
| Nazwa produktu: | Bezramowa tkanina led slim light box |
8000K Jednostronna bezramowa ramka z tkaniny LED 3030SMD
| Imię: | Pudełko z tkaniny LED |
|---|---|
| Głębokość: | 160mm |
| Źródło LED: | 3030 SMD dla 2 stron długości |

