Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led light box panels ] mecz 111 produkty.
Dostosowana popularna magnetyczna kaseta oświetleniowa LED A2 A3 na komputer stacjonarny
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
| Kształt: | A2, A3, A4 lub dostosowane |
Niestandardowa akrylowa magnetyczna ramka plakatowa LED 40 mm akrylowa ramka do podświetlania LED
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 40mm |
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
40mm dwustronna kaseta świetlna led magnetyczna ścienna kaseta świetlna
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 40mm |
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
Płaskie opakowanie 8000K 2835SMD Retail Led Lekki Pudełko Silikonowa ramka krawędzi
| Światła LED: | Składany panel LED 2835 SMD |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 8000K domyślnie |
| Głębokość: | 65 mm |
Głębokość 8mm 2835SMD podświetlana dioda LED A3 podświetlana kaseta z certyfikatem CE
| Głębokość: | 8 mm |
|---|---|
| Napięcie pracy: | 12V |
| Kolor wykończenia przodu: | Srebro |
Znak ochrony środowiska LED Lekki Pudełko, jednostronny 2835 SMD Ultra Thin Lekki Pudełko
| Materiał: | Akryl, LED, stal |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, czarny, biały |
| Źródło LED: | 2835SMD na 2 strony |
Grubość 10 mm Kryształ Display Lekki Pudełko, Safe Power DC 12V LED Lekki Pudełko Display
| Materiał: | Akryl, LED, chromowana stal |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, czarny, biały |
| Źródło LED: | 2835SMD na 2 strony |
9mm kryształowa kasetka LED A3 A4
| Materiał: | Zestawy akrylowe, LED, mosiężne |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebro |
| Źródło LED: | 2835SMD dla 2 stron długości |
Ekologiczna aluminiowa rama plakatowa LED SMD2835 Ultra cienka kaseta świetlna LED
| Materiał: | aluminium, LED, akryl |
|---|---|
| Oświetlenie: | LED na 2 długości boków |
| Głębokość: | 18 mm |
Wisząca magnetyczna kaseta świetlna LED DC12V
| Materiał: | aluminium, LED, akryl |
|---|---|
| Oświetlenie: | LED na 2 długości boków |
| Głębokość: | 18mm |

