Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led light box panels ] mecz 111 produkty.
Przenośna ramka LED Kryształ Lekki Pudełko o wymiarach 500 x 377 mm do wyświetlania menu i znaku przewodnika
| Źródło LED: | 2835 na 2 boki długości |
|---|---|
| LGP: | Kropki grawerowane 6 mm |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
Zawieszenie 3014 SMD LED Kryształ Lekki Pudełko o grubości 11 mm do wyświetlania plakatów w oknie
| Głębokość: | 10 mm |
|---|---|
| Napięcie pracy: | 12V |
| Kolor wykończenia przodu: | Czarny lub srebrny |
Panel świetlny EL DC12V 24V Migający materiał LED Lekki Pudełko Aluminiowa oprawa
| Rozmiar: | A0, A1, A2 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium, LED, tkanina |
| Napięcie robocze: | DC 12V / 24V |
Dia 600mm Round LED Outdoor Light Box Znak LED Blade Dwustronny do reklamy w sklepie
| Inne: | Wodoodporne pudełko na oświetlenie zewnętrzne |
|---|---|
| Rozmiar kwadratu: | 600x600mm, 400x800mm |
| Rama:: | aluminium |
8000K 6-12MM Akrylowa kryształowa ramka na zdjęcia Led do centrum handlowego
| Napięcie pracy: | 12V |
|---|---|
| Kolor wykończenia przodu: | Czarny lub srebrny |
| Materiał: | LED, PMMA |
Ultra cienka jednostronnie kryształowa kasetka 2835SMD Led Menu Lekki Pudełko
| Materiał: | Zestawy akrylowe, LED, aluminiowe |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, Czarny |
| Źródło LED: | 2835SMD na 2 strony |
Reklama wewnętrzna LED Kryształ Lekki Pudełko 8mm A1 A2 z przewijanym znakiem tekstowym LED
| Materiał: | Akryl, LED, stal |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebro |
| Źródło LED: | 2835SMD dla 2 stron długości |
Sufit wiszący 28 mm B1 B2 A1 Ramka plakatowa LED Wyświetlacz menu Lekki Pudełko
| Materiał: | Aluminium, LED, akryl |
|---|---|
| Szerokość z przodu: | 40 mm |
| Grubość: | 28 mm |
A4 6500K Biały Led Lekki Pocket Window wyświetla szerokość 25 mm do reklamy
| Materiał: | Akryl, LED, aluminium |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | 2835SMD na 2 strony |
| Jasny kolor: | 6500K |
Kieszenie LED 8000K A3 A4 2835SMD Led Estate Agent Window Display
| Materiał: | Akryl, LED |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | 2835SMD 2 strony |
| Jasny kolor: | 8000 tys |

