Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led light box panels ] mecz 111 produkty.
Wysoka jasność 12V 2835smd A3 A4 A5 Led Lekki Pudełko na wyświetlacz kryształowy
| Materiał: | Akryl, LED, stal satynowa |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny/biały/czarny |
| Źródło LED: | 2835smd, 90LED/m |
chłodna biel Grubość 8 mm Akrylowa kaseta świetlna LED do wyświetlania kryształowego
| Materiał: | Akryl, LED, stal |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, czarny, biały |
| Źródło LED: | 2 strony 2835SMD |
Grubość 10 mm Zdejmowana kasetka LED na kryształy chłodna biel 3000 ~ 8000 K
| Materiał: | Zestawy akrylowe, LED, chromowane |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny / Czarny |
| Źródło LED: | 2835SMD dla 2 stron długości |
DC 12V / 24V Rama podświetlana z tkaniny LED do wyświetlania sklepu z odzieżą
| Materiał: | aluminium, LED, UV tkanina/tekstylia |
|---|---|
| Głębokość: | 30 mm |
| źródło ledowe: | 2835 SMD jako podświetlane krawędziowo |
PMMA Ultra Thin Led Lekki Pudełko Ukryty kabel Kryształ LekkiPudełko do salonu fryzjerskiego
| Materiał: | LED, PMMA |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | 3629SMD na 2 strony |
| Jasny kolor: | 8000 K chłodna biel |
28-milimetrowa cienka podświetlana ramka SEG Włącznik / wyłącznik do pokazu sztuki i wystawy Rama kasetonu z tkaniny
| Głębokość: | 28 mm |
|---|---|
| źródło ledowe: | 2835 SMD |
| Napięcie robocze: | prąd stały 12 V |
Średnica 600 mm 800 mm Okrągła tablica świetlna Led na zewnątrz z kropkami laserowymi LGP 6 mm
| Kolor wykończenia: | Szary, czarny, biały |
|---|---|
| Źródło LED: | SMD2835 |
| LGP: | Kropki laserowe 6 mm |
Ultra cienki 12W-120W LED Kryształ Lekki Pudełko magnetyczny z systemem zawieszania pojedynczego kabla
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
| Kształt: | Prostokąt lub Dostosowane |
Ultra Thin 40mm LED Kryształ Lekki Pudełko Super Bright A3 Rozmiar ściany wiszącej
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 40mm |
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
10,8 W 8mm A1 A2 Led akrylowa kaseta świetlna jednostronna do wyświetlania plakatów w sklepie
| Materiał: | Śruby LED, akrylowe, chromowane |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrnoszary) |
| Źródło LED: | 2835 SMD dla długości boków |

