Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led light box panels ] mecz 111 produkty.
Aluminiowa ultra cienka ramka na plakat smd2835 z podświetleniem led do wyświetlania plakatów w pomieszczeniach
| Materiał: | folia aluminiowa, LED, akrylowa, dyfuzyjna |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 smd sztywny pasek LED |
| Rozmiar plakatu: | A0, A1, A2, A3, A4 inne są dostępne |
Tekstylna rama z podświetleniem krawędziowym LED SEG Podświetlana rama podświetlanego wyświetlacza z tkaniny
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynentalne) |
|---|---|
| Grubość: | 30mm |
| Długość życia: | Ponad 100 000 godzin |
AC 85 - 245 V Panelowe oświetlenie sufitowe LED, ściemnialne oświetlenie sufitowe LED w biurze
| Moc: | 6W, 9W, 12W, 15W |
|---|---|
| Źródło LED: | 5630 SMD |
| Korpus lampy: | Aluminium |
Wolnostojąca ulica 6500K Zasilane energią słoneczną znaki LED 1500LUX Jasność Dwustronna
| Materiał: | stal, LED, akryl, panel słoneczny |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | 2835SMD na 2 strony |
| Jasny kolor: | 6500K |
IP68 2,3 ~ 3 mm Elastyczny zakrzywiony akrylowy panel podświetlenia LED do reklamy
| Kolor: | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Elastyczna szyba oświetleniowa |
| Stosowanie: | Reklama, centrum handlowe, supermarket |
CE ROHS 4mm Pmma Lekki Guide Plate Lgp Lekki Indoor do użytku w metrze
| Kolor: | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Rozmiar: | Akceptowany rozmiar niestandardowy |
| Stosowanie: | Reklama, centrum handlowe, supermarket |
Podświetlana tkanina SEG o grubości 30 mm LekkiPudełko o niskim migotaniu
| Place of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 30mm |
| Life Span: | More than 100000hrs |
Dostosowane 13 na 23 neony LED wiszące 3D znak listowy Oszczędność energii
| Inna nazwa: | Neonowy znak biznesowy |
|---|---|
| Podanie: | Wewnątrz lub na zewnątrz |
| Kolor: | 12 kolorów |
Montaż na ścianie o wysokiej jasności 8000K napinanej tkaniny Lightbox
| Imię: | Lekkie pudełko z tkaniny napinanej |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 8000K domyślnie |
| Głębokość: | 65 MM |
Przechowuj neony LED kolorowe słowo neonowe światło 6mm 8mm typu Stirp
| Materiał: | LED, PCV |
|---|---|
| Kolor: | Różne opcje |
| Wodoodporny: | IP20 lub IP65 |

