Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led light box panels ] mecz 111 produkty.
Kawiarnia lub restauracja lub bar Niestandardowy znak neonowy LED Dekoracja w pomieszczeniach i na zewnątrz Akrylowy DC12V
| Zastosowanie: | Wewnątrz na zewnątrz, centrum handlowe / hotel na świeżym powietrzu itp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Dostosowany reklamowy znak ledowy, neonowy znak listowy, niestandardowe oświetlenie ledowe flex neon |
| Materiał: | Akryl, LED, neon led flex 12v |
OEM Halo Lit LED litery kanałów
| Rozmiar: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Źródło światła: | Taśma LED o wysokiej jasności lub moduł led |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Ramki napinane z tkaniny Light Box 100000hrs Tkanina naciągowa Pokazy handlowe z podświetleniem LED Rama z tkaniny
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynentalne) |
|---|---|
| Grubość: | 30mm |
| Długość życia: | Ponad 100 000 godzin |
Skórzany pokrowiec A4 Wyświetlacz LED Shop 9000K Uchwyty menu LED do wyświetlania menu pubowego
| Materiał: | PU, LED, akryl |
|---|---|
| Źródło LED: | 2 strony oświetlone krawędzią |
| Jasny kolor: | Zimna biel, 9000K |
Ipad Style Oświetlone ramki plakatowe LED 2800LUX Jasność do ściennego wyświetlacza graficznego
| Przednia krawędź szerokości: | 30 mm |
|---|---|
| Kolor krawędzi: | Czarne srebro |
| Głębokość: | 14 mm |
0,3 ~ 0,8 mm Podświetlany panel LED El Sterowanie dźwiękiem EL Znak filmowy Wyświetlacz sklepowy LED
| Rozmiar: | A5 A4 A3 A2 A1 |
|---|---|
| Grubość plakatu: | 0,3 ~ 0,8 mm |
| Napięcie robocze: | 12V |
0.5W Zasilane energią słoneczną znaki LED 5050SMD LED Solar numer domu
| Materiał: | Stal nierdzewna, akryl, LED, panel słoneczny |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | 5050 smd |
| Jasny kolor: | Biały lub niebieski, inne są dostępne |
Dostosowany wyświetlacz 2835 SMD LED Shop 8,5 "X 11" Podświetlana książka menu LED
| Materiał: | PCV, akryl, LED |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 SMD |
| Jasny kolor: | Zimna biel |
12V LED Neon Signs Light Customized for Message Spa Wall Or Indoor Decoration Signs (Światło neonowe oświetlenie 12V LED)
| Zastosowanie: | Wewnątrz na zewnątrz, centrum handlowe / hotel na świeżym powietrzu itp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Dostosowany reklamowy znak ledowy, neonowy znak listowy, niestandardowe oświetlenie ledowe flex neon |
| Materiał: | Akryl, LED, neon led flex 12v |
Stojak na plakaty LED AC85V-AC245V
| Rozmiar: | A0, A1, B1, B2 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium, LED, Akryl |
| Napięcie robocze: | DC 12V |

