Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led light box panels ] mecz 111 produkty.
32mm szerokość stojaka na plakaty LED Wyświetlacz tablica informacyjna na chodniku do reklamy
| Rozmiar: | A1, B1 |
|---|---|
| Materiał: | LED, akryl, aluminium |
| Napięcie robocze: | 12V |
A1 B2 Smd2835 LED Zewnętrzny stojak na plakaty Akumulator DC12V
| Rozmiar: | A1, B2 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium, LED, Akryl |
| Napięcie robocze: | DC 12V |
Ściemnialna lampa LED z płaskim panelem DC12V Slim 595x595 mm ze stałym wejściem prądu
| Rozmiar: | 595 x 595 mm |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835SMD |
| Moc: | 40W |
Wyświetlacz LED 595x595Mm Błękitne niebo Płaski panel LED do dekoracji sufitu
| Rozmiar: | 595 x 595 mm ( 600 x 600) |
|---|---|
| Źródło LED: | 4014SMD |
| Moc: | 36 W |
Dziecko lub Dzieci Podarunek Niestandardowa Kula LED Neon Sign Dekoracja wnętrza Akrylowa DC12V
| Zastosowanie: | Wewnątrz na zewnątrz, centrum handlowe / hotel na świeżym powietrzu itp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Dostosowany reklamowy znak ledowy, neonowy znak listowy, niestandardowe oświetlenie ledowe flex neon |
| Materiał: | Akryl, LED, neon led flex 12v |
Naprawa biżuterii lub obuwia Niestandardowy LED Neon Sign Dekoracja wnętrz Akrylowa DC12V
| Zastosowanie: | Wewnątrz na zewnątrz, centrum handlowe / hotel na świeżym powietrzu itp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Dostosowany reklamowy znak ledowy, neonowy znak listowy, niestandardowe oświetlenie ledowe flex neon |
| Materiał: | Akryl, LED, neon led flex 12v |
Bankowy bankomat Niestandardowy LED Neon Sign Dekoracja wnętrz Akrylowy DC12V
| Zastosowanie: | Wewnątrz na zewnątrz, centrum handlowe / hotel na świeżym powietrzu itp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Dostosowany reklamowy znak ledowy, neonowy znak listowy, niestandardowe oświetlenie ledowe flex neon |
| Materiał: | Akryl, LED, neon led flex 12v |
Pulpit elektroluminescencyjny podświetlany wyświetlacz plakatowy Elastyczny 360 stopni
| Rozmiar: | Dostosowane |
|---|---|
| Grubość plakatu: | 0,3~0,8 mm |
| Napięcie robocze: | 12V |
Prostokątne bezramowe ramy z tkaniny SEG o grubości 30 cm Podświetlany wyświetlacz SEG
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 30mm |
| długość życia: | Ponad 100000 godzin |
Centrum handlowe 6000K Podświetlana obudowa plakatowa A1 podświetlana rama 23w
| Materiał: | LED, profil aluminiowy, akryl |
|---|---|
| Oświetlenie: | LED z podświetleniem krawędziowym 3014SMD |
| Jasny kolor: | czysta biel 6000K |

