Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led light box panels ] mecz 111 produkty.
Wielkoformatowa jednostronna ramka plakatowa LED 20W na tabliczkę do dekoracji domu
| kolor ramki: | Biały, srebrny lub czarny |
|---|---|
| Bok: | Jednostronny |
| Podanie: | Do użytku w pomieszczeniach |
45 mm podświetlana tkanina LED Lekki Pudełko 100000 godzin Jednostronny prostokątny kształt
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 45mm |
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
Targi SEG Tension Fabric wyświetlają podświetlaną diodami LED tkaninę z kostki z tkaniny Light Box
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynentalne) |
|---|---|
| Grubość: | 30mm |
| Długość życia: | Ponad 100 000 godzin |
Srebrny kolor wykończenia 8mm A3 Led LekkiPudełko Kryształ Lekki Pudełko Stand 3 sztuki na kolumnę
| Kolor wykończenia: | Srebro |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835SMD na 2 strony |
| Grubość: | 8 mm |
Double Graphic Smd3014 LED Kryształ Lekki Pudełko 15w Reklama Lekki Pudełko
| Kolor wykończenia: | Srebro |
|---|---|
| Źródło LED: | 3014smd, 90LED/m |
| LGP: | Drukowane kropki sitodrukowe 6 mm |
Okrągły narożnik A4 210x297mm LED Kryształ Lekki Pudełko z systemem zawieszania drutu
| Przednia krawędź szerokości: | 22 mm |
|---|---|
| Kolor krawędzi: | Srebro |
| Głębokość: | 10 mm |
1200W X 200Hx 80D Wyświetlacz LED Sklep 20W Skrzynka oświetleniowa wewnętrzna Jednostronna biała
| kolor ramki: | Biały, srebrny lub czarny |
|---|---|
| Bok: | Jednostronny |
| Podanie: | Do użytku w pomieszczeniach |
L Kształt A3 A4 A5 Pulpit Lekki Pudełko 8000K Tablica LED Lekki Menu
| Materiał: | Akryl, LED, blacha aluminiowa |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny/biały/czarny/czerwony |
| Źródło LED: | 2835smd, 90 diod/m |
Ultra cienki ciepły biały 3000K 2835SMD LED Lekki Guide Plate LED Square Panel Lekki
| Rozmiar: | 595 x 595 mm |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835SMD |
| Moc: | 40W |
595x595mm 40W płaska płytka prowadząca światło LED do fabrycznego sufitu magazynowego
| Rozmiar: | 595 x 595 mm |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835SMD |
| Moc: | 40W |

