Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led light box panels ] mecz 111 produkty.
80mm podświetlany panel podświetlany diodami LED Sklep przedni wyświetlacz 6500K do frontu restauracji
| Źródło LED: | Oświetlenie modułu LED |
|---|---|
| Szybkość IP: | IP65 |
| Grubość: | 80 mm |
Niezwykle cienka prostokątna ramka LED z bezramową tkaniną do sklepu odzieżowego
| Imię: | Pudełko z tkaniny bezramowej LED |
|---|---|
| Grubość: | 30mm |
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
Pudełko reklamowe LED ISO9001 Jednostronne pudełko podświetlane DC12V
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny |
|---|---|
| Kształt: | Dostosowany kształt |
| Nazwa produktu: | Bezramowa tkanina led slim Lekki Pudełko |
30mm SEG Led bezramowa kaseta świetlna z tkaniny
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 30mm |
| długość życia: | Ponad 100000 godzin |
AC110V-220V LED Kryształ Lekki Pudełko 5W Ramka na zdjęcia LED o wysokiej jasności
| Materiał: | Akryl, LED, stal satynowa |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny/biały/czarny |
| Źródło LED: | 2835smd, 90LED/m |
Ramka klipsowa o szerokości 118 mm LED Lekki Pudełko IP55 Jednostronna DC12V
| Grubość: | 100 mm |
|---|---|
| Szerokość z przodu: | 118mm |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
Ultra cienka rama podświetlana z tkaniny LED o głębokości 65 mm 6500 K do wyświetlania wnętrza sklepu
| Źródło światła: | składany panel LED |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 6500K, 8000K |
| Głębokość: | 65 mm |
IP65 Składany podświetlany materiał LED Lekki Pudełko 3x6m do dekoracji wnętrz sklepu
| Grubość: | 90 mm |
|---|---|
| Szerokość z przodu: | 65 mm |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
Chłodny Biały 8000K SMD2835 LED Kryształ Lekki Pudełko Display Store Display Sign
| Materiał: | Zestawy akrylowe, LED, mosiężne |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, Czarny |
| Źródło LED: | 2835 SMD dla 1 stron |
40mm Grubość Tekstylna Podświetlana Pudełko Tkanina Podświetlana Podświetlana Wyświetlaczem Sklepu Odzieżowego
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 40mm |
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |

