Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led light box panels ] mecz 111 produkty.
Aluminiowe tablice LED zasilane energią słoneczną o wymiarach 500 x 500 mm w formie próżniowej LED Lekki Pudełko
| Materiał: | Aluminium, akryl , LED |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | 2835SMD na 2 strony |
| Jasny kolor: | Światło dzienne białe |
2mm przezroczysty akrylowy LED Kryształ Lekki Pudełko Kod HS 94056000 do zawieszenia na suficie
| Materiał: | Akryl, LED, stal |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, czarny, biały |
| Źródło LED: | 2835SMD na 2 strony |
Widok pionowy Wyświetlacz Kryształ Lekki Pudełko Rozmiar A2 z zestawami do zawieszania kabli
| Kolor wykończenia: | srebrny, czarny |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835SMD do oświetlenia bocznego |
| Grubość: | 8 mm |
594 X 841 mm A1 LED Kryształ Lekki Pudełko do wewnętrznego wyświetlacza graficznego
| Oświetlenie: | 2 boczne oświetlenie taśmy LED |
|---|---|
| Głębokość: | 7 mm |
| Napięcie pracy: | DC12V |
Dwustronna skrzynka LED Kryształ Lekki Pudełko A4 A5 Format do wyświetlania menu na blacie
| Materiał: | Akryl, LED |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny/biały/czarny |
| Źródło LED: | 2 boczne 2835SMD oświetlone krawędzią |
Technologia LGP Grubość 30 mm Ramka z tkaniny LED
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 30mm |
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
Prostokąt Ultra Thin 3 LED Lekki Pudełko Panel LED o kącie wiązki 175 stopni
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny |
|---|---|
| Kształt produktu: | Prostokąt lub Dostosowane |
| Nazwa produktu: | Bezramowa tkanina led slim Lekki Pudełko |
SMD2835 Rama z tkaniny LED Lekki Pudełko Grubość 80 mm Niskie zużycie energii
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny |
|---|---|
| Kształt: | Dostosowany kształt |
| Nazwa produktu: | Lekkie pudełko z tkaniny |
Wolnostojąca grubość 28mm LED Light Box 12V / 24V z aluminiową ramą
| Imię: | Pudełko z tkaniny LED |
|---|---|
| Kształt produktu: | Prostokąt lub dostosowany |
| Nazwa produktu: | Bezramowa tkanina led slim light box |
Niestandardowa ramka podświetlana z tkaniny 24VDC 28 mm Ultra cienka rama SEG
| Oryginalne miejsce: | Xiamen, Chiny |
|---|---|
| Kształt produktu: | Prostokąt lub dostosowany |
| Nazwa produktu: | Bezramowa, wąska kaseta LED z tkaniny |

