Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led light box panels ] mecz 111 produkty.
Sufitowe wiszące 3014smd LED Kryształ Lekki Pudełko DC12V Slim Lekki Frame
| Kolor wykończenia: | Srebro |
|---|---|
| Źródło LED: | 3014smd, 90LED/m |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
6500K Podświetlany materiał LED z podświetleniem krawędziowym Ramka SEG Podświetlany wyświetlacz
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynentalne) |
|---|---|
| Grubość: | 30mm |
| Długość życia: | Ponad 100 000 godzin |
Zimna biel 8000K LED Kryształ Lekki Pudełko A2
| Materiał: | Zestawy akrylowe, LED, mosiężne |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, Czarny |
| Źródło LED: | 2835 SMD na 2 strony |
Reklama Magnetyczna 18mm podświetlane pudełko na plakat DC12V z przewijanym znakiem tekstowym LED
| Materiał: | Moduł aluminiowy, akrylowy, LED |
|---|---|
| Oświetlenie: | Dwustronne podświetlenie krawędziowe LED |
| Głębokość: | 18 mm |
Dwustronnie 260 x 347mm LED Kryształ Lekki Pudełko 8000K Zimna biel
| Materiał: | Zestawy akrylowe, LED, aluminiowe |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, Czarny |
| Źródło LED: | 2835SMD na 2 strony |
Widok pionowy 9mm LED Kryształ Lekki Pudełko Kolor tła RGB z systemem kablowym
| Materiał: | Akryl, LED |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebro |
| Źródło LED: | 2835SMD dla 2 stron długości |
OEM A2 A3 Rozmiar ramki plakatowej LED Lekki Pudełko Błyszczący srebrny z otwartym klipsem
| Szerokość ramy: | 25 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 20 mm |
| Źródło LED: | Dwustronne podświetlenie krawędziowe LED |
Głębokość 8mm Led Light Box Edge Lit
| Materiał: | Akryl, LED, stal |
|---|---|
| Oświetlenie: | 2 boki długości LED oświetlone krawędzią |
| Głębokość: | 8 mm |
RoHS Montaż ścienny A1 LED Kryształ Lekki Pudełko 704 x 951mm jednostronny
| Materiał: | Akryl, LED, stal |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, czarny, biały |
| Źródło LED: | 2 strony 2835SMD |
Edge - Lit Fabric Light Box 2835 Źródło LED SMD Dwustronne do sklepu detalicznego Silikonowa ramka graficzna z krawędzią
| Materiał: | aluminium, tkanina, LED |
|---|---|
| Głębokość: | 65mm, 80mm |
| Źródło LED: | 2835 SMD do podświetlania krawędzi |

