Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led ] mecz 371 produkty.
Zwierzchnia zewnętrzna Kamienny ogród Światło trawnikowe słoneczne Wtyczka ziemska Kolorowe światła słoneczne LED
| Źródło prądu: | Słoneczny |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Nazwa produktu: | Lampy solarne LED |
Długotrwałe wyświetlacze reklamowe w sklepach LED z logo na zamówienie
| Konserwacja: | niskie |
|---|---|
| Pobór energii: | niskie |
| Instalacja: | Łatwy |
Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LED z wieloma interfejsami
| Koszt: | Rozsądny |
|---|---|
| Jasność: | wysoki |
| Konserwacja: | niskie |
Wysokiej rozdzielczości logo LED z długą żywotnością
| Interfejs: | Wielokrotne |
|---|---|
| Jasność: | wysoki |
| System sterowania: | Zaawansowany |
Mały niestandardowy neonowy znak Niestandardowy neonowy wyświetlacz sklepowy LED do dekoracji świątecznych
| Kolor: | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Rozmiar: | Akceptowany rozmiar niestandardowy |
| Stosowanie: | Supermarket, sklepowa dekoracja świąteczna |
Podświetlana na zewnątrz 2835 SMD 6500K rama podświetlana z tkaniny LED do znaku fasady sklepu
| Grubość: | 80 mm |
|---|---|
| źródło ledowe: | podświetlany 2835 SMD |
| Napięcie robocze: | prąd stały 12 V |
Ipad Style Oświetlone ramki plakatowe LED 2800LUX Jasność do ściennego wyświetlacza graficznego
| Przednia krawędź szerokości: | 30 mm |
|---|---|
| Kolor krawędzi: | Czarne srebro |
| Głębokość: | 14 mm |
Wielkoformatowa jednostronna ramka plakatowa LED 20W na tabliczkę do dekoracji domu
| kolor ramki: | Biały, srebrny lub czarny |
|---|---|
| Bok: | Jednostronny |
| Podanie: | Do użytku w pomieszczeniach |
LSD 10mm Thinkness Kwadratowa ramka na plakat LED Podświetlana ramka na zdjęcia
| Materiał ramy: | Anodowany profil aluminiowy |
|---|---|
| Rozmiar plakatu: | Dostosowane |
| Napięcie: | DC12V |
Okrągły narożnik A4 210x297mm LED Kryształ Lekki Pudełko z systemem zawieszania drutu
| Przednia krawędź szerokości: | 22 mm |
|---|---|
| Kolor krawędzi: | Srebro |
| Głębokość: | 10 mm |

