Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led ] mecz 371 produkty.
Ładowalna niebieska czerwona żółta Programowalna plakietka z nazwą LED Zaloguj się w językach na całym świecie
| Rozmiar: | 94x30x7mm |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 5V |
| Bateria: | Bateria litowa 300MA |
Wyświetlacz stojaka plakatowego LED P6 Wyświetlacz graficzny o wymiarach 1728 x 768 mm dla słupów ulicznych
| Rozmiar: | 1728 x 768 x 65 mm (wys. x szer. x gł.) |
|---|---|
| Piksele: | 6 mm |
| Funkcjonować: | Wideo, obraz, tekst |
Głębokość 30mm 8000K Tkanina LED Lekki Pudełko Ramka tekstylna do tablicy menu restauracji
| Głębokość: | 30 mm |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 SMD |
| Napięcie pracy: | 12V |
Rozmiar plakatu A0 A1 A2 Led LekkiPudełko DC12V Zewnętrzna tablica LED o głębokości 45 mm
| Głębokość: | 45 mm |
|---|---|
| Szybkość IP: | IP65 |
| Źródło LED: | 2835 smd na 2 strony |
Aluminiowa reklama zewnętrzna LED DC12V o głębokości 45 mm Dostosowana do potrzeb użytkownika
| Głębokość: | 45 mm |
|---|---|
| Szybkość IP: | IP65 |
| Źródło LED: | 2835 smd dla podświetlenia krawędzi |
Jednostronny 45W marki LED Outdoor Light Box Sign LED Blade Sign
| Rozmiar: | Dostosowane |
|---|---|
| źródło ledowe: | 2835 SMD |
| Rama: | aluminium |
Stół lub wiszące oświetlenie LED Kryształ Lekki Pudełko 2700K-15000K Indoor Lekki Pudełko
| Materiał: | 3MM/5MM/8MM akryl, stal nierdzewna 304/316/aluminium |
|---|---|
| Projekt i rozmiar: | Indywidualny projekt i rozmiar |
| Przetwarzanie: | Cięcie laserowe, spawanie, polerowanie, malowanie, montaż i testowanie |
Do montażu na ścianie 2835SMD LED Outdoor Garden Light Boxs Znak ostrza LED do reklamy
| Nazwa: | Lightboxy do ogrodu na zewnątrz |
|---|---|
| źródło ledowe: | 2835SMD |
| Napięcie robocze: | 12V lub 24V |
28mm Głębokość Cienka ramka z tkaniny LED Włącznik / wyłącznik na pokaz sztuki i wystawę
| Głębokość: | 28mm |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 SMD |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
Wodoodporny LED Blade Sign Zewnętrzna tablica świetlna LED pod markizą Light Box
| źródło ledowe: | 2835 SMD |
|---|---|
| Rama: | aluminium |
| Kolor ramki: | Srebro |

