Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led ] mecz 371 produkty.
480x480mm Wyświetlacz LED Sklep LED Krzyż Znak Led Apteka Zielony krzyż ze wspornikiem
| Rozmiar: | 480 x 480 mm |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC12V |
| Kontrola: | USB, kabel sieciowy, Wi-Fi |
Oświetlony z boku wyświetlacz LED 3030 SMD LED 80mm do montażu na ścianie
| Grubość: | 80 mm |
|---|---|
| źródło ledowe: | Podświetlany z boku 3030 SMD |
| Napięcie robocze: | 12V |
Niestandardowa akrylowa magnetyczna ramka plakatowa LED 40 mm akrylowa ramka do podświetlania LED
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 40mm |
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
Ultra cienki 12W-120W LED Kryształ Lekki Pudełko magnetyczny z systemem zawieszania pojedynczego kabla
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Długość życia: | Ponad 100000 godzin |
| Kształt: | Prostokąt lub Dostosowane |
Sufitowe wiszące 3014smd LED Kryształ Lekki Pudełko DC12V Slim Lekki Frame
| Kolor wykończenia: | Srebro |
|---|---|
| Źródło LED: | 3014smd, 90LED/m |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
Oświetlenie zewnętrzne LED A1 A2 AC85V-AC245V
| Szybkość porcji: | IP65 |
|---|---|
| Szerokość z przodu: | 65 mm |
| Głębokość: | 45 mm |
AC 85 - 245 V Panelowe oświetlenie sufitowe LED, ściemnialne oświetlenie sufitowe LED w biurze
| Moc: | 6W, 9W, 12W, 15W |
|---|---|
| Źródło LED: | 5630 SMD |
| Korpus lampy: | Aluminium |
7,62 mm Wyświetlacz LED Sklepowy Elastyczny ekran LED RGB z klawiaturą pilota
| Skok pikseli: | 7,62 mm |
|---|---|
| Piksele: | SMD 3w1 (3528) |
| Zagęszczenie pikseli: | 17200 pikseli/mkw |
Programowalna dioda LED o miękkiej konstrukcji 7,62 pikseli Elastyczna tablica informacyjna z przewijaniem wiadomości Wyświetlacz sklepowy LED
| Rozdzielczość modułu: | 16 x 64 piksele |
|---|---|
| Wymiar modułu: | 122 mm x 488 mm |
| Zagęszczenie pikseli: | 17200 pikseli/mkw |
Neon Flex LED Znaki literowe z przodu - podświetlane z przezroczystą akrylową płytą tylną
| Źródło LED: | 2835 SMD |
|---|---|
| Stawka IP: | IP65 |
| Efekt świetlny: | Oświetlone z przodu i z boku |

