Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led ] mecz 371 produkty.
Jednostronny LED Blade Sign Outdoor Light Box 35W Logo z nadrukiem do montażu na ścianie
| średnica: | 650 mm |
|---|---|
| źródło ledowe: | Moduł LED 2835 SMD |
| Rama: | aluminium |
Podświetlana ramka plakatowa LED o grubości 21 mm
| Szerokość ramy: | 30 mm |
|---|---|
| Grubość: | 21 mm |
| Źródło LED: | 2835SMD z podświetleniem krawędziowym |
Jednostronna szerokość 25 mm 24x24 24x36 Led Lekki Pudełko Podświetlane ramki zatrzaskowe
| Szerokość ramy: | 25 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 20 mm |
| Źródło LED: | Dwustronne podświetlenie krawędziowe LED |
OEM A2 A3 Rozmiar ramki plakatowej LED Lekki Pudełko Błyszczący srebrny z otwartym klipsem
| Szerokość ramy: | 25 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 20 mm |
| Źródło LED: | Dwustronne podświetlenie krawędziowe LED |
Wielkoformatowa płytka świetlna LED 6500K 8mm do wykonywania ramek plakatowych
| Material: | aluminum, LED, acrylic, PC film |
|---|---|
| LED source: | 2835 smd for side lit |
| Thickness: | 8 mm or 10 mm |
841x1189mm A0 Podświetlana tablica plakatowa z podświetleniem LED z haczykami
| Szerokość ramy: | 30 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 22 mm |
| Źródło LED: | 2 boki długości LED oświetlone krawędzią |
długość 1000 mm 6500 K płyta prowadząca światło LED
| Material: | aluminum, LED, acrylic, PC film |
|---|---|
| LED source: | 2835 smd for side lit |
| Thickness: | 8 mm or 10 mm |
Panel światłowodowy 2835 SMD LED, panel światłowodowy LGP o grubości 8 mm / 10 mm
| Materiał: | folia aluminiowa, LED, akrylowa, PC |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 smd dla światła bocznego |
| Grubość: | 8 mm lub 10 mm |
Lustro oświetlone z tyłu Polerowane ze stali nierdzewnej
| Napięcie robocze: | DC12V |
|---|---|
| Użycie: | Na wolnym powietrzu |
| Materiał: | Stal nierdzewna, akryl, dioda LED |
3 Głowy Kwiaty Oświetlenie hortenzji słonecznej Oświetlenie ogrodu zewnętrznego Oświetlenie kwiatowe LED
| Źródło prądu: | Słoneczny |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Nazwa produktu: | Lampy solarne LED |

