Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led ] mecz 371 produkty.
Neuture Biały 6500K Podświetlany znak literowy z podświetleniem LED IP65 Podświetlane litery kanałów
| Napięcie robocze: | DC12V |
|---|---|
| Stosowanie: | Wewnątrz lub na zewnątrz |
| Materiał: | Akryl, LED, stal nierdzewna |
Wysoka jasność 12V 2835smd A3 A4 A5 Led Lekki Pudełko na wyświetlacz kryształowy
| Materiał: | Akryl, LED, stal satynowa |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny/biały/czarny |
| Źródło LED: | 2835smd, 90LED/m |
RoHS Montaż ścienny A1 LED Kryształ Lekki Pudełko 704 x 951mm jednostronny
| Materiał: | Akryl, LED, stal |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, czarny, biały |
| Źródło LED: | 2 strony 2835SMD |
Reklama Magnetyczna 18mm podświetlane pudełko na plakat DC12V z przewijanym znakiem tekstowym LED
| Materiał: | Moduł aluminiowy, akrylowy, LED |
|---|---|
| Oświetlenie: | Dwustronne podświetlenie krawędziowe LED |
| Głębokość: | 18 mm |
9mm kryształowa kasetka LED A3 A4
| Materiał: | Zestawy akrylowe, LED, mosiężne |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebro |
| Źródło LED: | 2835SMD dla 2 stron długości |
Widok pionowy 9mm LED Kryształ Lekki Pudełko Kolor tła RGB z systemem kablowym
| Materiał: | Akryl, LED |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebro |
| Źródło LED: | 2835SMD dla 2 stron długości |
Bezramowa przednia podświetlana i podświetlana tablica świetlna LED Znak ostrza LED do montażu na ścianie Odporny na warunki atmosferyczne
| źródło ledowe: | Moduł LED 2835SMD |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, akryl, dioda LED |
| Kolor ramki: | Dostosowane, malowanie proszkowe |
Okna wiszące w kolorze czerwonym LED Znaki z literami kanałów na wesele i imprezę
| Materiał: | LED, PCV |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Jasny kolor: | czerwony |
Pudełko reklamowe LED ISO9001 Jednostronne pudełko podświetlane DC12V
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny |
|---|---|
| Kształt: | Dostosowany kształt |
| Nazwa produktu: | Bezramowa tkanina led slim Lekki Pudełko |
Akrylowa kaseta LED Push Thru do wyświetlania znaków na zewnątrz sklepu
| Napięcie robocze: | DC12V |
|---|---|
| Użycie: | Na wolnym powietrzu |
| Materiał: | Stal nierdzewna, akryl, dioda LED |

