Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led ] mecz 371 produkty.
led neon flex sign akryl faux neon do pizzerii
| Napięcie robocze: | DC12V |
|---|---|
| Użycie: | Na wolnym powietrzu |
| Materiał: | Stal nierdzewna, akryl, dioda LED |
Znak ochrony środowiska LED Lekki Pudełko, jednostronny 2835 SMD Ultra Thin Lekki Pudełko
| Materiał: | Akryl, LED, stal |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, czarny, biały |
| Źródło LED: | 2835SMD na 2 strony |
IP65 Zewnętrzny programowalny przewijany znak LED P10
| Materiał: | szafka aluminiowa lub żelazna, moduł LED |
|---|---|
| Napięcie pracy: | DC12V |
| Kontrola: | USB, karta SD, kabel sieciowy, Wi-Fi |
2mm przezroczysty akrylowy LED Kryształ Lekki Pudełko Kod HS 94056000 do zawieszenia na suficie
| Materiał: | Akryl, LED, stal |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, czarny, biały |
| Źródło LED: | 2835SMD na 2 strony |
Grubość 10 mm Kryształ Display Lekki Pudełko, Safe Power DC 12V LED Lekki Pudełko Display
| Materiał: | Akryl, LED, chromowana stal |
|---|---|
| Kolor wykończenia: | Srebrny, czarny, biały |
| Źródło LED: | 2835SMD na 2 strony |
A4 6500K Biały Led Lekki Pocket Window wyświetla szerokość 25 mm do reklamy
| Materiał: | Akryl, LED, aluminium |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | 2835SMD na 2 strony |
| Jasny kolor: | 6500K |
Mitred Corner LED Poster Frame Lekki Pudełko o szerokości 22 mm do stacji pocztowej
| Szerokość ramy: | 22 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 18 mm |
| Źródło LED: | Podświetlenie krawędziowe LED |
Naścienna ramka A2 420x594mm Snap Frame Led Lekki Pudełko do wewnętrznego wyświetlania plakatów
| Szerokość ramy: | 30 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 18 mm |
| Źródło LED: | Dwustronne podświetlenie krawędziowe LED |
Ramka plakatowa LED o niskim migotaniu o szerokości 30 mm do górnej półki ekspozycyjnej
| Szerokość ramy: | 30 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 mm |
| Źródło LED: | 2 boki długości LED oświetlone krawędzią |
Przenośna ramka LED Kryształ Lekki Pudełko o wymiarach 500 x 377 mm do wyświetlania menu i znaku przewodnika
| Źródło LED: | 2835 na 2 boki długości |
|---|---|
| LGP: | Kropki grawerowane 6 mm |
| Napięcie pracy: | DC 12V |

