Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led ] mecz 371 produkty.
Głębokość 8mm 2835SMD podświetlana dioda LED A3 podświetlana kaseta z certyfikatem CE
| Głębokość: | 8 mm |
|---|---|
| Napięcie pracy: | 12V |
| Kolor wykończenia przodu: | Srebro |
Zawieszenie 3014 SMD LED Kryształ Lekki Pudełko o grubości 11 mm do wyświetlania plakatów w oknie
| Głębokość: | 10 mm |
|---|---|
| Napięcie pracy: | 12V |
| Kolor wykończenia przodu: | Czarny lub srebrny |
Zdalnie sterowane bezpłomieniowe świece LED, migotanie słupków LED do sklepów komercyjnych
| Materiał: | LED + Wosk parafinowy |
|---|---|
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | kość słoniowa |
| Opcje wysokości: | 10cm, 12,5cm, 15cm, 17,5cm |
Ruchomy plecak 2835smd Stojak na plakaty LED DC12V Podświetlana ramka na plakat filmowy
| Materiał: | Aluminium, akryl, PCV, LED |
|---|---|
| Światła LED: | 2835smd |
| Napięcie robocze: | DC12V |
Panel świetlny EL DC12V 24V Migający materiał LED Lekki Pudełko Aluminiowa oprawa
| Rozmiar: | A0, A1, A2 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium, LED, tkanina |
| Napięcie robocze: | DC 12V / 24V |
0.5W Zasilane energią słoneczną znaki LED 5050SMD LED Solar numer domu
| Materiał: | Stal nierdzewna, akryl, LED, panel słoneczny |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | 5050 smd |
| Jasny kolor: | Biały lub niebieski, inne są dostępne |
Wodoodporny IP65 bezramowy LED LekkiPudełko 100mm rozciągliwy materiał LekkiPudełko
| Grubość: | 100 mm |
|---|---|
| Szerokość z przodu: | 118mm |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
IP65 Składany podświetlany materiał LED Lekki Pudełko 3x6m do dekoracji wnętrz sklepu
| Grubość: | 90 mm |
|---|---|
| Szerokość z przodu: | 65 mm |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
Głębokość 90mm z nadrukiem UV 8000K LED Lekki Pudełko do zewnętrznego znaku graficznego
| Głębokość: | 90 mm |
|---|---|
| Szerokość z przodu: | 60 mm |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
Grawerowane logo 100mm LED Light Box na zewnątrz Podświetlany Signage LED Blade Sign
| źródło ledowe: | 2835SMD |
|---|---|
| stawka IP: | IP65 |
| Grubość: | 100 mm |

