Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led ] mecz 371 produkty.
Wodoodporny wyświetlacz LED Shop P10mm Ruchoma tablica z wyświetlaczem LED
| Materiał: | Aluminium, oświetlenie LED |
|---|---|
| Kolor: | czerwony |
| Stosowanie: | Półodkryty |
Wolnostojąca rama kasetonu LED o głębokości 120 mm i okrągłym rogu 1 m x 2 m
| Głębokość: | 120 mm |
|---|---|
| źródło ledowe: | Światło reflektora |
| Napięcie robocze: | prąd stały 12 V |
Ramka klipsowa o szerokości 118 mm LED Lekki Pudełko IP55 Jednostronna DC12V
| Grubość: | 100 mm |
|---|---|
| Szerokość z przodu: | 118mm |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
Ramka zatrzaskowa A1 Stojak plakatowy LED o grubości 18 mm i szerokości 24 mm Stojak podłogowy
| Materiał: | aluminium, akryl, LED, PCV |
|---|---|
| Rozmiar: | A1 |
| Oświetlenie: | LED na 2 strony |
B1 706 X 1000 mm Reklamowy stojak na plakaty LED
| Materiał: | aluminium, akryl, LED, plastik |
|---|---|
| Rozmiar: | B1 (706x1000mm) |
| Oświetlenie: | LED na 2 strony |
Jednostronny stojak na plakaty LED DC12V 22W Konstrukcja aluminiowa Wolnostojący
| Materiał: | Akryl, LED, plastik, aluminium |
|---|---|
| Rozmiar: | A1 (594 x 841 mm) |
| Oświetlenie: | LED na 2 strony |
CE UL Reklama Oświetlony kanał LED Znak listowy z przodu Podświetlony podkład 5 mm
| Rozmiar: | Dostosowany znak listowy |
|---|---|
| Źródło światła: | Taśma LED o wysokiej jasności lub moduł ledowy |
| Aplikacja: | Wyświetlacz reklamy logo |
OEM Halo Lit LED litery kanałów
| Rozmiar: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Źródło światła: | Taśma LED o wysokiej jasności lub moduł led |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
200x1200mm aluminiowa tablica świetlna LED AC100 ~ 240V sklep przednia kaseton świetlny znak ostrze LED znak
| Materiał: | aluminium, LED |
|---|---|
| źródło ledowe: | 2835SMD |
| Napięcie robocze: | 12V lub 24V |
Niestandardowe oświetlenie zewnętrzne LED AC80V-245V Signle Sided do znakowania
| Rozmiar produktu: | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał ramy: | Iluminacja |
| Moc produktu: | 40W |

