Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led ] mecz 371 produkty.
Płaskie opakowanie 8000K 2835SMD Retail Led Lekki Pudełko Silikonowa ramka krawędzi
| Światła LED: | Składany panel LED 2835 SMD |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 8000K domyślnie |
| Głębokość: | 65 mm |
Ścienna rama podświetlana z tkaniny LED AC80V-245V do znaku reklamowego
| Materiał: | aluminium, tkanina, LED |
|---|---|
| Grubość: | 80 mm |
| źródło ledowe: | 2835 SMD do podświetlenia bocznego |
CE RoHS Energooszczędny znak ostrza LED LED Outdoor Light Box Led Blade Sign
| Źródło LED: | Światła modułu LED |
|---|---|
| stawka IP: | IP65 |
| Grubość: | 140 mm |
Certyfikat UL CE Kwadratowy kształt LED Neonowe znaki 110-240Volt Black Backing
| Materiał: | Neon silikonowy / tablica akrylowa |
|---|---|
| Kolor: | Pojedynczy kolor/kolor RGB/kolor gradientu |
| Kształt: | Kształt/litery OEM |
Znak kanału LED ze stali nierdzewnej RoHS Podświetlany DC12V Złoty polerowany
| Rozmiar: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony itp |
| Napięcie robocze: | DC12V |
Vintage 3D SMD2835 LED Neony Dobrze wyglądające niestandardowe neonowe litery
| Materiał: | Akryl, LED |
|---|---|
| Stosowanie: | Wewnątrz lub na zewnątrz, wyświetlacz reklamowy, wesele/impreza/reklamowy neon; |
| Nazwa produktu: | Akrylowe litery led |
SMD2835 SMD3030 Tkanina podświetlana LED
| Kształtować się: | Prostokąt/kwadrat lub niestandardowy |
|---|---|
| Pobór energii: | DC 12v lub 24v |
| Nazwa produktu: | Pudełko z tkaniny LED |
Elastyczne taśmy LED DC12V 5050SMD z pilotem na podczerwień
| Materiał: | MCPCB, chipy LED |
|---|---|
| Źródło LED: | 5050 SMD |
| Jasny kolor: | RGB |
SMD2835 LED Outdoor Neon Bar Znaki Dostosowane podświetlane oznakowanie LED
| Nazwa produktu: | Akrylowe litery Led, niestandardowy znak neonowy |
|---|---|
| Kolor: | 12 dostępnych kolorów |
| Klasa IP: | IP67 |
Bezramowy widok 2835 smd LED Lekki Guide Plate Grubość 10 mm do prezentacji
| Materiał: | folia aluminiowa, LED, akrylowa, PC |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 smd dla światła bocznego |
| Grubość: | 8 mm lub 10 mm |

