Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led ] mecz 371 produkty.
RCM SAA pomarańczowa zewnętrzna głębokość 40 mm LED kanałowy znak listowy Vinly
| Materiał: | LED, akryl, |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 12V |
| Wodoodporny: | IP65 |
Ekran LED w sklepie o niskiej konserwacji do reklamy komercyjnej
| Rodzaj: | Wyświetlacz sklepu LED |
|---|---|
| Instalacja: | Łatwy |
| Trwałość: | wysoki |
Ultra cienka rama podświetlana z tkaniny LED o głębokości 65 mm 6500 K do wyświetlania wnętrza sklepu
| Źródło światła: | składany panel LED |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 6500K, 8000K |
| Głębokość: | 65 mm |
80mm Podświetlana tkanina Light Box Rama 3mx6m Wielkoformatowy rozmiar podświetlany LED Light Box
| Głębokość: | 80 mm |
|---|---|
| źródło ledowe: | podświetlany składaną diodą LED |
| Napięcie robocze: | prąd stały 12 V |
Długość 1200mm LED Lekki Guide Plate Panel LED lgp DC12V do wyświetlacza kremu do ciała
| Materiał: | folia aluminiowa, LED, akrylowa, PC |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 smd dla światła bocznego |
| Grubość: | 8 mm lub 10 mm |
Zawieszenie typu 9,5 mm LED Lekki Guide Plate 6500K Akrylowe oświetlenie półki LED
| Materiał: | Panel LED, akryl, aluminium, dyfuzor |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 SMD |
| Grubość: | 9,5 mm |
Tablica LED w kolorze białym, tablica kontrolna przewijania LED z przewodem sieciowym do reklamy
| Materiał: | obudowa aluminiowa lub żeliwna, moduł LED P10 |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC12V |
| Kontrola: | USB, karta SD, kabel sieciowy, Wi-Fi |
LED Neon Znaki Biznesowe neony DC12V Dostosowany czerwony kolor
| Materiał: | LED, PCV |
|---|---|
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | Różne opcje |
| Wodoodporny: | IP20 lub IP65 |
Wysokiej jakości kolorowe animowane niestandardowe znaki neonowe 3D LED Neon Sign List
| Zalecany kolor: | Wiele możliwości |
|---|---|
| Materiał: | LED, PCV |
| Rozmiar: | Dostosowane |
Zewnętrzne dostosowane neony LED 3D litery do lodziarni
| Inne imię: | Zewnętrzne neony LED |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światło neonowe |
| Praca przez całe życie: | 50000 godzin |

