Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led ] mecz 371 produkty.
Sklep elektryczny LED Textile Light Box, Light Guide Plate Fabric Light Box Frame
| Materiał: | aluminium, LED, tkanina UV |
|---|---|
| Głębokość: | 30 mm |
| źródło ledowe: | 2835 SMD na 2 strony |
Pudełko z tkaniny LED 9000K o grubości 45 mm
| Grubość: | 45 mm |
|---|---|
| Źródło LED: | Podświetlany 2835 SMD |
| Napięcie pracy: | DC 12V lub 24V |
Oszczędność energii 4000K 2835 SMD LED Znaki listowe kanałowe Polerowana powierzchnia
| Materiał: | Oświetlenie LED, mosiądz, akryl |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 SMD |
| Napięcie robocze: | DC12V |
AC100 ~ 245V Litery kanałowe LED Oznakowanie IP65 IP44 Krawędziowe litery akrylowe
| Źródło LED: | 2835 SMD |
|---|---|
| Wodoodporny: | IP65 lub IP44 jako opcja |
| Głębokość: | 60mm, 80mm |
30 mm lub 40 mm znaki LED z literami kanałów
| Źródło LED: | 2835 moduł świetlny SMD |
|---|---|
| Szybkość IP: | IP44 |
| Grubość: | 30mm lub 40mm |
600mm 900mm LED Lekki Guide Plate Lgp Panel Lekki Home Decoration
| Materiał: | aluminium, LED, szkło |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 smd dla światła bocznego |
| Grubość szkła: | 8 mm |
Długość 600mm 1200mm Oświetlenie półki szklanej LED
| Materiał: | Szkło hartowane, LED, aluminium |
|---|---|
| Źródło LED: | 5050 SMD z jednej strony |
| grubość szkła: | 8 mm |
Montaż ścienny 8mm 5050 SMD Led Szklana półka podświetlana do wyświetlania w sklepie
| Materiał: | szkło, aluminium, LED |
|---|---|
| Źródło LED: | 5050 SMD |
| Grubość szkła: | 8 mm |
100W 150W Power LED Oświetlenie handlowe 90˚ 120 ° Kąt wiązki LED Lampa High Bay do stacji benzynowej
| Typ lampy: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| CCT: | 4000K, 6000K |
| Moc: | 150W |
Dostosowany wyświetlacz 2835 SMD LED Shop 8,5 "X 11" Podświetlana książka menu LED
| Materiał: | PCV, akryl, LED |
|---|---|
| Źródło LED: | 2835 SMD |
| Jasny kolor: | Zimna biel |

