Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led ] mecz 371 produkty.
Niestandardowe Neon Sign Bar Light Up Signs Neon Dekoracyjne światła
| Napięcie robocze: | DC12V |
|---|---|
| Źródło światła: | SMD2835 |
| Materiał: | Akryl |
Lustro polerowane Głębokość 61 mm Litery kanałowe z podświetleniem bocznym Indywidualny projekt
| Materiał: | akryl, stal nierdzewna, oświetlenie LED |
|---|---|
| Chip LED: | Epistar |
| Napięcie robocze: | 12V lub 24V |
Neon Open Sign Shop Branding Square Shape Bez czekania Neon Sign
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światła neonowe |
| Wejście: | 220-240V |
Dwustronne znaki cyfrowe zasilane energią słoneczną o mocy 21 W 900 x 600 mm Solarne znaki uliczne
| Materiał: | Aluminium, akryl , LED |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO: | 2835SMD na 2 strony |
| Jasny kolor: | Światło dzienne białe |
Wymienny neonowy znak świetlny 24 V Spersonalizowane podświetlane słowa
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Materiał korpusu lampy: | PCV |
| Typ przedmiotu: | Światła neonowe |
Podświetlana tkanina SEG o grubości 30 mm LekkiPudełko o niskim migotaniu
| Place of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 30mm |
| Life Span: | More than 100000hrs |
Prezentacja wieży targowej Dia 450 mm
| Materiał: | aluminium, akryl, LED, PET |
|---|---|
| Oświetlenie: | Oprawa LED |
| Rozmiar: | Średnica 450 mm x wysokość 1920 mm |
Centrum handlowe 6000K Podświetlana obudowa plakatowa A1 podświetlana rama 23w
| Materiał: | LED, profil aluminiowy, akryl |
|---|---|
| Oświetlenie: | LED z podświetleniem krawędziowym 3014SMD |
| Jasny kolor: | czysta biel 6000K |
Prostokątne bezramowe ramy z tkaniny SEG o grubości 30 cm Podświetlany wyświetlacz SEG
| Miejsce pochodzenia: | Xiamen, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Grubość: | 30mm |
| długość życia: | Ponad 100000 godzin |
Zamykane ramki zatrzaskowe CE Rozmiar A3 Pudełko podświetlane Detaliczne tabliczki świetlne AC100V ~ 240V
| Materiał: | folia aluminiowa, LED, akrylowa, PC |
|---|---|
| Głębokość: | 45 mm |
| Szybkość IP: | IP55 |

