Wszystkie produkty
-
Pani Natalie z AustraliiOtrzymaliśmy neony i kochamy je. -
Pan Jason z KanadyOtrzymujemy paczkę i doceniamy jakość wykończenia, poinformujemy Cię, gdy tylko coś się pojawi. -
Pan Mark z Wielkiej BrytaniiDzięki za doskonałą poprzednią pracę, jesteśmy gotowi do wysłania nowego zamówienia zakupu, zgodnie z załączeniem.
słowa kluczowe [ led ] mecz 371 produkty.
Światła słoneczne LED Patio Szklane oświetlenie Wieszące Święta Życzenia Świąteczne Mason Jar Lights
| Źródło prądu: | Słoneczny |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Nazwa produktu: | Lampy solarne LED |
Lampa podłogowa z wodą słoneczną
| Źródło prądu: | Słoneczny |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Nazwa produktu: | Lampy solarne LED |
Zwierzchnia wnętrza wnętrza wnętrza wnętrza
| Źródło prądu: | Słoneczny |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Nazwa produktu: | Lampy solarne LED |
Wewnętrzny wyświetlacz reklamowy LCD do montażu na ścianie U - Disk Control Rozdzielczość Wyświetlacz sklepowy LED
| Rozmiar ekranu: | 22" |
|---|---|
| Rezolucja: | 1080x1920 |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
Pulpit elektroluminescencyjny podświetlany wyświetlacz plakatowy Elastyczny 360 stopni
| Rozmiar: | Dostosowane |
|---|---|
| Grubość plakatu: | 0,3~0,8 mm |
| Napięcie robocze: | 12V |
Kolor srebrny 2mX4m Stojąca kaseta podłogowa 9000 ~ 10000K LekkiPudełkoy z tkanin
| Głębokość: | 120 mm |
|---|---|
| Źródło LED: | Światło reflektora |
| Napięcie pracy: | DC 12V |
Różowy Flex Signage Neonowe znaki listowe z przezroczystym podkładem na ścianę firmową Niestandardowy neon
| inne imię: | Zewnętrzne światła neonowe LED |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światło neonowe |
| Pracuj przez całe życie: | 50000 godzin |
Ręczne tworzenie niestandardowego logo Neonowe znaki 8x16mm Metalowa rama Neonowe znaki sklepowe
| Inna nazwa: | Neonowy znak sklepowy |
|---|---|
| Podanie: | Wewnątrz lub na zewnątrz |
| Kolor: | 12 typów |
220 V-240 V Wystrój ślubny Neon
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światła neonowe |
| Napięcie wejściowe: | 220-240V |
220-240V 50-60HZ Jasne, stabilne, neonowe neony 3d Imprezowe neony
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Światła neonowe |
| Napięcie wejściowe (v): | 24V,12V |

